Maxion İnci Jant Grubu, 17. Ege İnsan Yönetimi Zirvesi’nin ana sponsoru oldu

0
284
maxion-inci
İnsan kaynakları alanında ufuk açıcı konuşmaların ve etkinliklerin yapıldığı Zirve’ye, insanı merkeze alarak faaliyet gösteren ve bu alanda ödülleri bulunan Maxion İnci Jant Grubu, Zirveye ana sponsor olarak katıldı.

Türkiye’de İnsan Yönetimi alanında kurulmuş ilk sivil toplum kuruluşu olan PERYÖN’ün (Türkiye İnsan Yönetimi Derneği) 5 bölge şubesinden biri olan Ege şubesi, bu yıl 17. kez Ege İnsan Yönetimi Zirvesi’nde 500’ün üzerinde sektör profesyonelini, danışmanı, yöneticiyi, akademisyeni ve üniversite öğrencisini bir araya getirdi.

9-10 Haziran günlerinde, Fuar İzmir C Hol’de yapılan Zirve’de katılımcılar 2 gün boyunca, birçok etkinliğe katılma ve toplam 16 oturumda 30 değerli konuşmacının insan kaynakları alanındaki ufuk açıcı deneyim ve öngörülerini dinleme fırsatı buldular. Ana teması, kardelen çiçeğinden alınan ilhamla “cesaret” olarak belirlenen 17. Ege İnsan Yönetimi Zirvesi’nde katılımcılar, bahanelere sığınmadan, imkansızlıklara değil fırsatlara odaklanarak, değişmeye, hatalardan öğrenmeye, farklı yollar denemeye davet edildi.

Maxion İnci Jant Grubu farklı kategorilerde aldığı birçok ödüllü projesiyle yola cesaretle devam ediyor

İş yaşamında insanın en önemli kaynak olduğu bilinciyle faaliyet gösteren Maxion İnci Jant Grubu, Zirve’ye ana sponsor olarak katkı ve katılım sağladı. İnsan Kaynakları’na bütüncül yaklaşan ve bu alanda birçok öncü ve örnek uygulaması bulunan Maxion İnci Jant Grubu’nun bu alanda birçok ödülü de bulunuyor. Grup, PERYÖN İnsana Değer Ödülleri’nde 2020 yılında “Değer Yaratan Uygulamalar” kategorisinde, İnsan Kaynaklarında Dijital Dönüşüm alanında, 2021 yılında ise “Yaşam Kalitesini Destekleyen Uygulamalar” kategorisinde güçlü Sağlık, Güvenlik, Çevre ve Kalite Politikası ile birincilik ödüllerinin sahibi olmuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz