DHL Express hızı artık Çanakkale’de

0
296
DHL-Express-Turkiye-Efe-Basaran
DHL Express Türkiye Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Efe Başaran

DHL Express, müşterilerinin artan taleplerini en iyi şekilde karşılamak için kapasite artırmaya yönelik yatırımlarına devam ediyor. Anadolu başta olmak üzere tüm Türkiye’ye yüksek kalitede hizmet sunma amacıyla yeni hizmet noktalarını hayata geçiren DHL Express, bu kapsamda Çanakkale’deki ilk acentesini faaliyete soktu. Kasım 2021’de hizmet vermeye başlayan acentenin resmi açılışı, 1 Haziran 2022 itibariyle gerçekleşti. Çanakkale acentesiyle bölgede artan ticarete katkı sağlayacak olan DHL Express, müşterilerinin uluslararası lojistik taleplerine yanıt verecek. Çanakkale ve çevresindeki hizmet kalitesini ve kapasitesini artıracak.

Anadolu’da artan taleplere yeni yatırımlarla yanıt veriliyor

100 milyon Euro’ya varan yatırımla Türkiye’nin farklı bölgelerindeki hizmet merkezlerini yenileyen ve yeni ofisler açan DHL Express; bugüne kadar Kayseri, Gaziantep, Denizli ve Bursa’daki merkezlerini yenileyip operasyon alanlarını büyüttü.

DHL Express Türkiye Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Efe Başaran, Çanakkale acentesinin bölgedeki ticari faaliyetlere hareketlilik katacağını belirterek, şunları söyledi: “Anadolu’daki KOBİ’ler ve şirketlerin lojistikteki çözüm ortağı olmayı sürdürüyoruz. Çanakkale’de hizmete giren acentemizle de şehrin ihracat potansiyeline destek olmayı amaçlıyoruz. Artık bölgedeki müşterilerimizin taleplerine daha hızlı yanıt verebileceğiz. Tüm Türkiye’yi kapsayan yatırımlarımız çerçevesinde, yeni hizmet merkezlerimiz ve servis noktalarımızla büyümeye devam ediyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz