IVECO’dan Ankara’da Daily kamyonet ve kamyon teslimatı

0
743
IVECOAnkara
Özgözde Otomotiv, Bilginler’e satışını gerçekleştirdiği 8 adet Daily kamyonet ve kamyonu teslim etti.

IVECO’nun Ankara yetkili satıcısı Özgözde Otomotiv, gıda ve akaryakıt taşımacılığının Ankara’daki lider firmalarından Bilginler A.Ş. firmasına satışını gerçekleştirdiği 8 adet Daily aracı törenle teslim etti.

Bilginler A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Bilgin, 2021 yılı yatırımlarının büyük kısmını IVECO araçlar ile gerçekleştirdiklerini ve bu işbirliğinden son derece heyecan duyduklarını ifade etti.

Özgözde Otomotiv’in Ankara Susuz tesisinde düzenlenen törende Bilginler’e 7 adet DAILY 35S16 Hi-Matic panel van ve 1 adet DAILY 70C6 kamyon teslim edildi.

Törene Özgözde Otomotiv adına Satış Müdürü Volkan Güntürkün katılırken, Bilginler adına Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Bilgin katıldı. Volkan Güntürkün, Daily modelinde tork konvertörlü Hi-Matic isimli otomatik şanzımanın kullanıcılar tarafından çok beğenildiğini ve her geçen gün Hi-Matic’e talebin arttığını ifade etti.

Tören sonrasında Özgözde Otomotiv adına Satış Müdürü Volkan Güntürkün tarafından Bilginler Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Bilgin’e günün anısına plaket taktim edildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here