Marcopolo Paradiso G8 1800 DD, markanın Latin Amerika’daki varlığını genişletiyor

0
1162
Marcopolo Paradiso G8 1800
Marcopolo, Peru'daki operatör ITTSA BUS'a 10 adet Paradiso G8 1800 Çift Katlı otobüs sattı.
Renault Trucks

Marcopolo, Peru’daki operatör ITTSA BUS‘a 10 otobüs sattı.

Marcopolo‘nun Paradiso G8 1800 Çift Katlı otobüsü, Latin Amerika’daki karayolu taşımacılığı operatörleri tarafından en çok talep edilen model olmaya devam ediyor. Son olarak Peru Trujillo’dan ITTSA BUS, 10 yeni otobüs satın aldı. Marcopolo’nun ülkedeki temsilcisi Mercobus tarafından satılan araçlar, düzenli hat operasyonlarında kullanılacak.

Peru pazarından sorumlu Dış Pazar Ticari Operasyonlar Danışmanı Guilherme Schmidt Neto, konuyla ilgili olarak “Generation 8 varlığını genişletmeye ve Marcopolo’nun Latin Amerika yollarındaki konumunu güçlendirmeye devam ediyor. 1800 DD modeli, kıtanın ana yollarının görünümünü dönüştürerek özellikle operatörleri ve pazarı fethetti.” dedi.

ITTSA BUS‘ın 14,4 metre uzunluğundaki 10 adet Paradiso G8 1800 DD otobüsü, üst katta masajlı yatar koltuklar ve alt katta yatar koltuklar ile donatılıyor. Tüm koltuklarda emniyet kemeri, bardaklık ve USB girişi bulunuyor. Daha fazla konfor için araçlarda Valeo CC430 P3 klima ve dezenfeksiyon için ultraviyole ışık sistemli bir tuvalet, renk terapili iç mekan, iki adet 70 litre ve 53 litre buzdolabı, 58 litre yemek ısıtıcısı ve iki adet 6,5 litre sıvı ısıtıcı yer alıyor.

Paradiso G8 1800
ITTSA BUS’ın 14,4 metre uzunluğundaki 10 adet Paradiso G8 1800 DD otobüsü, üst katta masajlı yatar koltuklar ve alt katta yatar koltuklar ile donatılıyor.

Araçların elektronik donanımları arasında DVD oynatıcılı ses ve görüntü sistemi, üst katta beş, alt katta iki monitör, altı dahili ve bir harici kameralı (geri) bir izleme sistemi yer alıyor. Ayrıca tam bir ayırma duvarı, perdeler, elektronik hat tabelası, bagaj alanı ve baş üstü rafı bulunuyor.

1992 yılında faaliyetlerine başlayan ITTSA BUS, sürekli yenilenen modern filosu ile yolcularına harika bir seyahat deneyimi sunmak için yatırımlar yapıyor. Operatör, Peru pazarındaki en geleneksel firmalardan biri ve yaklaşık 200 otobüse sahip.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here