CIVA, Peru’da yeni Marcopolo Paradiso 1350 G8 otobüsleri filosuna kattı

0
1341
Marcopolo Paradiso G8 1350
Geleneksel bir müşteri olan Perulu operatör, Generation 8 araçlarla filosunu genişletiyor.

Peru’nun önde gelen yolcu taşımacılığı operatörlerinden biri olan CIVA Group, filosuna beş yeni Marcopolo Paradiso 1350 Generation 8 otobüs kattı. Mercobus bayisi aracılığıyla satılan araçlar, başkent Lima ile ülkenin iç kesimlerindeki şehirler arasındaki hatlarda karayolu taşımacılığında kullanılacak.

Peru pazarından sorumlu ticari operasyon danışmanı Guilherme Schimidt Neto, konuyla ilgili olarak “CIVA geleneksel bir müşteri ve ağırlıklı olarak Marcopolo modellerinden oluşan bir filoya sahip. Bu yeni satın alma, şirketler arasındaki yakın ortaklığı ve tüm Generation 8 modellerin yurt dışında elde ettiği başarıyı pekiştiriyor.” dedi.

Beş Paradiso 1350‘de 15 metrelik Scania K440 şasisi ve hepsi USB girişleri ve üç noktalı emniyet kemerleri ile donatılan yarı yatar koltuklarda 52 yolcu kapasitesi bulunuyor. Araçlar klima, DVD oynatıcılı ve monitörlü ses ve görüntü sistemleri ile donatılıyor. Ayrıca tam bir ayırma duvarı, perdeler ve elektronik hat tabelası yer alıyor.

50 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren ve 30 yılı aşkın süredir Marcopolo müşterisi olan CIVA, Kasım 2021’de Brezilyalı üreticiden bir Paradiso G8 1800 Çift Katlı otobüs olan 450 bininci otobüsü satın aldı. 300’den fazla otobüsten oluşan bir filo ile Peru’da faaliyet gösteren şirket; kaliteli, güvenli ve konforlu hizmet sunmaya adamış yenilikçi bir şirket olarak kabul ediliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz