MAN TGE’nin ilk filo müşterisi Turex Turizm

6
1363
MAN_TGE___Turex_teslimat__1_
Turex Turizm, yeni yatırımında MAN’ın hafif ticari taşıtı TGE’yi tercih etti.

Taşımacılık sektörünün güçlü ve köklü markası Turex Turizm, yeni yatırımında MAN’ın hafif ticari taşıtı TGE’yi tercih etti. 2019 yılı içinde toplam 50 araç alımı planlanan işbirliği kapsamında 17 adet MAN TGE’den oluşan ilk teslimat düzenlenen özel bir törenle gerçekleştirildi.

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Otobüs Bölge Koordinatörü Önsel Demircioğlu’nun ev sahipliğinde MAN’ın İstanbul İkitelli’deki tesislerinde düzenlenen törene Turex Turizm Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Celal Kalkan, Yönetim Kurulu Üyesi Veli Kalkan, Özgür Kalkan, Filo Müdürü Serdal Karnal, Satınalma Müdürü Ahmet Memiş, Turizm Operasyon Müdürü Tolga Sayın ve Garaj Yöneticisi Ali Gürpınar ile araç kaptanları katıldılar. Düzenlenen törende ilk 17 adet MAN TGE minibüs Turex’e teslim edildi.

MAN_TGE___Turex_teslimat__3_
MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Otobüs Bölge Koordinatörü Önsel Demircioğlu, araçların temsili anahtarını Turex Turizm Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Celal Kalkan’a verdi.

Personel taşımacılığı, öğrenci taşımacılığı ve toplu taşımacılığın yanı sıra filo kiralama ve turizm alanlarında da hizmet veren Turex Turizm’in kalite odaklı yaklaşımına vurgu yapan Turex Turizm Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Celal Kalkan, “Turex Turizm olarak faaliyet gösterdiğimiz her alanda en büyük önceliğimiz mutlak kalite ve yüksek standartlardır. Bu yaklaşımımız sunduğumuz hizmetlerde olduğu gibi, gerçekleştirdiğimiz yatırımlar ve satın almalar için de geçerlidir. Bu nedenle yeni yatırımımızda, ticari taşıtlarda ileri teknolojisi, kalitesi ve sunduğu konfor ile öne çıkan, satış sonrası hizmetler ve işletme maliyetlerinde avantajlar sunan MAN’ın hafif ticari taşıtardaki markası TGE’yi tercih ettik.” dedi.

MAN_TGE___Turex_teslimat__4_
2019 yılı içinde toplam 50 araç alımı planlanan işbirliği kapsamında 17 adet MAN TGE’den oluşan ilk teslimat, düzenlenen özel bir törenle gerçekleştirildi.

MAN’ın 250 yılı aşan köklü geçmişi ile otomotiv sektöründe kendini kanıtlamış bir marka olduğuna vurgu yapan MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Otobüs Bölge Koordinatörü Önsel Demircioğlu ise “MAN araçlarının teknoloji, konfor, kalite, dayanıklılık, performans, yakıt tasarrufu ve yaşam boyu maliyetlerdeki ekonomikliği gibi artık kanıksanmış, adeta gelenekselleşmiş birçok üstün niteliği bulunuyor. İşte MAN’ın ürün yelpazesini hafif ticari taşıt sınıfında tamamlayan TGE de, tüm bu kalıtsal özellikleri taşıyan zengin model çeşitliliğine sahip. TGE, titiz ve özenli bir çalışma ile çok özel bir araç olarak ortaya çıktı. Henüz çok yeni bir marka olmasına karşın gördüğü ilgiden memnuniyet duyuyoruz. Sınıfının premium markaları arasında ve her açıdan ortaya koyduğu performans ile bunu fazlasıyla hak ediyor.” şeklinde konuştu.

6 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here