MAHLE’nin ticari taşıtlar için yeni filtresi CleanLine bakım maliyetlerini azaltıyor

2
566
mahle-Rendering-01
MAHLE Aftermarket, dünya çapında 25 merkez ve çeşitli satış ofislerinde yaklaşık 1.700 çalışan ile temsil ediliyor.

MAHLE Aftermarket’in yeni CleanLine yakıt filtreleri, enjeksiyon memeleri ve yakıt pompaları için bakım maliyetlerini azaltmayı garanti ediyor. Kolay ve temiz şekilde değiştirilebilen spin-on (tam akışlı) filtreler, kullanım ömürleri süresince yüksek su ayırma verimi sağlıyor. Toz tutma kapasiteleri de ayrıca diğer geleneksel filtrelerden belirgin şekilde yüksek.

MAHLE Aftermarket, yeni CleanLine filtreleri bir ya da iki ayırma aşamalı modelleri ile 2020 yılından itibaren dünya çapında satışa sunacak. Tek aşamalı model, kir parçacıklarını ve suyu tek aşamada filtreliyor. Daha güçlü iki aşamalı model ise iki aşamada filtreleme yapıyor: ilk aşamada kiri, ikinci aşamada ise su itici, sentetik kumaş vasıtasıyla suyu filtreliyor.

mahle-CleanLine
MAHLE’nin CleanLine yakıt filtreleri enjeksiyon sistemlerini yakıt kalitesi çok düşük olduğu zaman bile koruyor.

MAHLE Aftermarket Genel Müdürü ve Kurumsal Yönetim Başkan Yardımcısı Olaf Henning, şöyle ifade ediyor: “Yeni CleanLine yakıt filtremiz tam bir küresel oyuncu. Özellikle iki aşamalı model, enjeksiyon sistemini yakıt kalitesinin çok düşük olduğu bölgelerde bile güvenilir şekilde koruyor.”

CleanLine filtreler yeni takıldıkları zaman kirlerin yüzde 93’ten fazlasını, 30 bin kilometreden sonra yaklaşık yüzde 70’ini filtreleyerek filtrenin kullanım ömrü süresince eşsiz su ayırma verimi sağlıyor. Test sonuçlarına göre, rakiplerin yelpazesinde yer alan benzer ürünlerin aynı kilometreden sonra ayırma verimi, CleanLine filtreden yüzde 20 daha düşük.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here