Lassa, Ramazan ayında da araç sahiplerinin yanında

0
1584

Lassa, Ramazan ayında da sağlam, konforlu ve emniyetli lastikleriyle araç sahiplerinin yanında olmaya devam ediyor. Lassa, Ramazan ayına özel gerçekleştirdiği kampanya ile 30 Haziran’a kadar dört adet yaz lastiği alan araç sahiplerine 120 TL’ye varan indirim avantajı sunuyor.

Brisa’nın öncü markalarından Lassa, Ramazan ayında ailesiyle buluşmak, beraber olmak ve paylaşmak için yola çıkan araç sahiplerinin ihtiyaçlarından yola çıkarak özel bir kampanya başlattı.

Türkiye’nin en çok sevilen ve tercih edilen lastik markası Lassa’nın kampanyası kapsamında 30 Haziran’a kadar Lassa’dan dört adet yaz lastiği alan araç sahipleri, 120 TL’ye varan indirimlerden yararlanabiliyor. Lassa, bu özel kampanyasıyla tüm Türkiye’deki araç sahiplerine Ramazan ayında da sağlam bir yol arkadaşlığı vadediyor.

Kampanya ile Lassa, 16 jant binek ve 4×4/SUV lastiklerde lastik başına 20 TL, 17 jant ve üzeri binek ve 4×4/SUV lastiklerde lastik başına 30 TL, 14 jant ve üzeri hafif ticari lastiklerde de lastik başına 30 TL indirim fırsatı sunuyor.

Aynı zamanda Bonus Card ile yapılan ödemelerde 9 taksit ayrıcalığı sunuluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz