Komatsu forkliftler için uzatılmış garanti ve bakım paketi fırsatı

0
499
TIM_KomatsuBakim
Kullanıcılar Komatsu bakım paketleriyle ilgili bilgiyi WhatsApp Hattı: 0530 918 0 846’dan veya www.komatsu.com.tr adresinden alabilecekler.

Sağlamlığı ve kalitesiyle dünyanın en çok tercih edilen forklift markalarından Komatsu‘nun farklı ihtiyaçlara göre farklı kapsamlarda hazırlanan 3 farklı bakım paketi, müşterilerin yükünü hafifletiyor.

1983 yılından beri Türkiye, Azerbaycan ve Gürcistan distribütörlüğünü Temsa İş Makinaları’nın yürüttüğü Komatsu, dizel, LPG ve akülü forkliftleri için hazırladığı Altın, Gümüş ve Bronz bakım paketleri ile müşterilerine destek olmaya devam ediyor. Temsa İş Makinaları’nın uzman teknik ekipleri tarafından gerçekleştirilen ve Komatsu’nun orijinal ürünlerinin kullanıldığı bakımlar hem uzatılmış garanti süresi avantajıyla hem de cazip ödeme fırsatlarıyla kullanıcılarının yükünü ve bakım maliyetlerini azaltıyor.

Altın Paket ile dizel ve LPG forkliftlerin garanti süresi 5 yıl / 5000 saate, akülü forkliftlerin 4 yıl / 4000 saate çıkarken; Gümüş Paket ile dizel ve LPG forkliftlerin garanti süresi 4 yıl / 4000 saat, akülü forkliftlerin ise 3 yıl / 3000 saate uzatılmış oluyor.

Dizel ve LPG’li forkliftler için Bronz Paket 3 Yıl / 3000 saat garanti ve 10 bakım sunarken, akülü forkliftler için ise 2 yıl / 2000 saat garanti ve 5 bakım sunuluyor.

temsa-TIM_KomatsuBakim
Komatsu’nun farklı ihtiyaçlara göre farklı kapsamlarda hazırlanan 3 farklı bakım paketi, müşterilerin yükünü hafifletiyor.

Her üç paket için peşin ödemelerde %10 indirim seçeneği tanınırken ayrıca bakımdan bakıma ödeme kolaylığı sağlanıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here