Crown’dan kullanıcılara büyük kolaylık

0
530
TIM_CrownBakim
Kullanıcılar Crown bakım paketleriyle ilgili bilgiyi WhatsApp Hattı: 0530 918 0 846’dan veya www.depocozumleri.com adresinden alabilecekler.

Türkiye distribütörlüğünü Temsa İş Makinaları’nın yürüttüğü ve geniş ürün yelpazesiyle depo çözümleri sunan Crown; Altın, Gümüş ve Bronz olmak üzere 3 farklı bakım paketi ile satış sonrasında da müşterilerine destek olmaya devam ediyor.

Sadece satış değil bir hizmet şirketi olarak faaliyetlerini yürüten Temsa İş Makinaları’nın distribütörlüğünü yürüttüğü Crown, müşterilerinin bakım ve onarım maliyetlerini aşağı çeken 3 farklı avantajlı bakım paketinin müjdesini verdi. Temsa İş Makinaları güvencesi ile gerçekleştirilen bakımlarda Crown’un yüksek kalitede üretmiş olduğu ürün ve yedek parçalar kullanılıyor.

Crown bakım paketleri kullanıcıların gereksinimlerine göre farklı avantajlar sağlıyor. Altın Paket ile forkliftlerin garanti süresi 3 yıl / 3000 saat ve 6 bakım, Gümüş Paket 2 yıl / 2000 saat ve 6 bakım, Bronz Paket ise 1 yıl sınırsız garanti ve 6 bakım şeklinde kullanıcılara sunuluyor. Crown depo ekipmanları için Altın Paket 3 yıl / 3000 saat ve 3 bakım, Gümüş Paket 2 yıl / 2000 saat uzatılmış garanti süresi ve 3 bakım sunuyor ve Bronz Paketle 1 yıl sınırsız garanti ile birlikte 3 bakım veriyor.

temsa-TIM_CrownBakim
Crown; Altın, Gümüş ve Bronz olmak üzere 3 farklı bakım paketi ile satış sonrasında da müşterilerine destek olmaya devam ediyor.

Ayrıca bakım paketlerinde sunulan, peşin ödemelerde yüzde10 indirim seçeneği ve bakımdan bakıma ödeme kolaylığı ile kullanıcılara bakım maliyetlerini minimize etme fırsatı tanıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here