Komatsu dizel forkliftler için kampanya

0
455
TIM_Komatsu_FD30T_17_Kampanya
Temsa İş Makinaları, Komatsu FD30T-17 dizel forkliftler için fiyat ve ödeme kolaylığı sunduğu 3 opsiyonlu bir kampanya başlattı.

Türkiye distribütörlüğünü Temsa İş Makinaları’nın yürüttüğü Komatsu, işletmelerin forklift ihtiyaçlarını bütçelerini zorlamadan karşılayabilmeleri için Komatsu FD30T-17 dizel forkliftleri, sene sonuna kadar avantajlı 3 seçenekle sunuyor.

Bir hizmet şirketi olarak faaliyetlerini yürüten Temsa İş Makinaları’nın distribütörlüğünü yürüttüğü Komatsu, müşteri odaklı yaklaşımıyla avantajlar sunmaya devam ediyor. Dayanıklılığı ve performansıyla yükleme alanlarının dinamosu Komatsu FD30T-17 dizel forkliftleri için fiyat ve ödeme kolaylığı sunduğu 3 opsiyonlu bir kampanya başlattı.

31 Aralık’a kadar devam edecek kampanyada Komatsu FD-30T-17 dizel forkliftler 27.500 €’dan başlayan fiyatlarla, 12 ay TL ya da 36 ay Euro bazında taksit ve 0 faiz avantajlarıyla ya da 6 bakıma karşılık gelen 3000 saat ücretsiz bakım hediyesiyle sunuluyor.

Uzun yıllar sağlamlığını koruyan, arızasız ve kesintisiz çalışabilen Komatsu FD30T-17 dizel forkliftlere yönelik bu kampanya ile Komatsu, ekonomik koşulların zorlayıcı olduğu bu dönemde işletmelere destek olmayı hedefliyor. 3 ton ağırlıktaki yükü 6 metre yüksekliğe kadar kaldırabilen Komatsu FD30T-17 uzun vadede sunduğu verimli çalışma, düşük bakım maliyeti ve yüksek performansı sayesinde kullandıkça kazandıran bir forklift olarak öne çıkıyor. Komatsu FD30T-17, dayanıklılık ve performansıyla olduğu kadar yüksek manevra kabiliyetleri ile de tercih ediliyor. Tüm bakımları orijinal yedek parça ve Temsa İş Makinaları yetkili satış uzmanlığıyla gerçekleştirildiğinde uzun süre ilk günkü performansını sürdürerek, ikinci el satışlarında kolaylıkla yüksek değerde alıcı buluyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz