Köktaşlar Grubu, MAN’ı tercih etti

0
1945

Merkezi Samsun’da olan ve Fatsa, Gemlik, İskenderun, Mersin, Elazığ ve Kayseri’de şubeleri bulunan Köktaşlar Grubu, filosuna üç yeni MAN kamyon kattı. Köktaşlar’ın tercihi ağır yüklerin en hafif kamyonu TGS 18.420 BLS TS oldu.

Köktaşlar Grubu Yöneticisi Alaettin Köktaş ve liman operasyon müdürleri ile MAN Bölge Satış Koordinatörü Ersoy Öksüz ve Kamyon Satış Uzmanı Tuna Alaybeyoğlu’nun katıldığı teslimat töreni Samsun’da gerçekleşti.

MAN’ı tercih etmelerinde dayanıklılığın önemli olduğunu vurgulayan Alaettin Köktaş, “Bu modelin en belirgin özelliği ağır yüklerin en hafif aracı olması. Diğer yandan düşük yakıt tüketimi ve zorlu şartlarda gösterdiği performans, ttercihimizi MAN’dan yana kullanmamızı sağladı.” dedi.

MAN araçların yüksek teknolojisi, dayanıklılığı, kalitesi, konforu, düşük yakıt tüketimi ve işletme giderleri gibi öne çıkan birçok özelliğinin yanı sıra yaygın satış sonrası hizmetler ağının ve sunulan finansal çözümlerin müşteriler için önemli olduğunu açıklayan MAN Bölge Satış Koordinatörü Ersoy Öksüz, “MAN araçları, en zorlu koşullarda dahi üstün niteliklerini eksiksiz sergileyecek şekilde üretiliyor. En zorlu coğrafyalarda, tüm hava koşullarında üstün performanslar sergileyen MAN araçları, aynı performansı düşük yakıt tüketiminde de sergiliyor.” açıklamasında bulundu. Köktaşlar Grubu ve MAN arasında başlayan bu işbirliğinin diğer iş ortaklarında olduğu gibi köklü bir dostluğa dönüşeceğini vurgulayan Ersoy Öksüz, bu güzide işbirliğinin yıllar içinde güçlenerek süreceğine olan inancını da dile getirdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz