Köknar Uluslararası Taşımacılık, filosunu Volvo Trucks ile güçlendirmeyi sürdürüyor

0
1626

Temsa İş Makinaları; 1995 yılında kurulan ve Avrupa ve Asya ülkelerine soğutucu birimler ile taşımacılık yapan Mersin merkezli Köknar Uluslararası Taşımacılık’a 10 adet Volvo Trucks FH13 460 Bg teslimatı gerçekleştirdi.

Araçların teslimat törenine şirket sahibi Bedirhan Orak ve Temsa İş Makinaları Kamyon Satış Grup Müdürü Kıvanç Kızılkaya, Bölge Müdürü Devrim Karataş, Bölge Yöneticisi Umut Şahin ve Yedek Parça ve Servis Bölge Yöneticisi Cihan Kayan katıldı.

Şirketin filosunda 50 adet Volvo Trucks bulunduğunu söyleyen Bedirhan Orak, teslimatla ilgili sözlerine şunları ekledi: “Kaliteli ve hızlı hizmet anlayışımızla 1995 yılından bu yana müşterilerimizin güvenine lâyık olmak için çalışıyoruz. Her türlü iklim ve yol koşulunda müşteri memnuniyetini kendimize ilke edindik. Müşterilerimize olan taahhütlerimizi sorunsuz olarak gerçekleştirmek için satış ve satış sonrası hizmet kalitesinden dolayı Volvo Trucks markası ile işbirliğimiz devam ediyor. İşbirliğimizin artarak devam etmesini umuyor, Temsa İş Makinaları’na da teşekkür ediyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz