Karsan’dan Mersin’e 30 adet CNG’li Menarinibus Citymood

0
501
Karsan-Mersin-Arac-Teslim-1
Karsan, iş artışı ile birlikte 87 adetlik ihale kapsamında ilk 30 adetlik CNG (doğal gaz) yakıtlı Menarinibus Citymood’un teslimatını gerçekleştirdi.
Renault Trucks

Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin şehiriçi ulaşımını rahatlatmak ve daha çevreci otobüsler kullanmak üzere açtığı 73 araçlık ihaleyi kazanan Karsan, iş artışı ile birlikte 87 adetlik ihale kapsamında ilk 30 adetlik CNG (doğal gaz) yakıtlı Menarinibus Citymood’un teslimatını gerçekleştirdi. Düzenlenen teslimat törenine Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Karsan Ticari İşler Genel Müdür Yardımcısı Muzaffer Arpacıoğlu, Karsan Satış Müdürü Adem Ali Metin, ticaret odası temsilcileri ve belediye meclis üyeleri katıldı. Törende, temsili anahtarı alarak teslim edilen Menarinibus Citymood’ların ilk test sürüşünü gerçekleştiren Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Karsan tarafından teslim edilen araçların ağırlıklı olarak kadın şoförler tarafından kullanılacağını dile getirdi.

Geçtiğimiz aylarda Mersin Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı’nın şehiriçi ulaşımını rahatlatmak ve daha çevreci otobüsler kullanmak üzere açtığı 73 araçlık ihalesini kazanan Karsan, Mayıs ayı içerisinde 43 adet ve iş artışı ile birlikte Eylül ayında 14 adet 12 ve 18 metre uzunluğundaki toplam 57 adet CNG’li Menarinibus Citymood’u daha teslim etmeyi hedefliyor.

Karsan-Mersin-Arac-Teslim-2
Düzenlenen teslimat törenine Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Karsan Ticari İşler Genel Müdür Yardımcısı Muzaffer Arpacıoğlu, Karsan Satış Müdürü Adem Ali Metin, ticaret odası temsilcileri ve belediye meclis üyeleri katıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz