Kâmil Koç, sokak hayvanlarının yaşamlarına dokunuyor

0
71
linkednanimals
Kamil Koç, yeni projesi “bir kap mama bir kap su” ile bilet satış noktalarının çevresinde yaşayan sokak hayvanların hayatlarını kolaylaştırıyor.

Karayolu yolcu taşımacılığının önder firmalarından Kâmil Koç, sosyal sorumluluk projeleriyle de hayatın içinde bulunmaya devam ediyor. 

Türkiye’nin en büyük karayolu yolcu taşımacılığı firması Kamil Koç, toplumsal sorumluluklarının da bilincinde ve hayvan dostlarımızın yanında. Kamil Koç, yeni projesi “bir kap mama bir kap su” ile bilet satış noktalarının çevresinde yaşayan sokak hayvanların hayatlarını kolaylaştırıyor.

Kamil Koç’un projeye uygun nitelikteki bilet satış noktalarına yerleştirilen mama ve su kaplarıyla, sokak hayvanları hem beslenecek, hem de su ihtiyaçlarını giderecek.

Projeyle, bu noktaların etrafındaki sokak hayvanlarının aç ve susuz kalmaları önlenecek.

Kamil Koç Satış Direktörü Süleyman Doğan, “Kamil Koç olarak topluma hizmetin de görevlerimiz arasında olduğunu düşünüyoruz. Bu kapsamda Türkiye’ye yayılmış hizmet noktalarımızda; ‘bir kap mama bir kap su’ ile hayatı ve çevreyi paylaştığımız sokak hayvanlarının yaşamlarına dokunmak ve onlara destek olmak istedik.” dedi.

Kamil Koç, yolcularına en yüksek konfor standartları ile seyahat deneyimi yaşatırken, tüm canlıların hayatlarını kolaylaştırmak için de sosyal sorumluluk projelerine devam edecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here