Goodyear, İzmit’te üretilen yeni ürün hattını pazara sunuyor

0
752
goodyear_KMAX_T_CARGO
Goodyear’ın İzmit’te üretilen yeni ürün hattı, yüksek kilometre performansı, dayanıklılık ve daha fazla direnç sunuyor.

Goodyear, zorlu koşullarda yüksek kilometre performansına sahip yeni ürün hattını piyasaya sunuyor. Yeni KMAX CARGO serisi; dayanıklılık ve kaplanabilirlik ve kopma yolunmaya karşı daha fazla direnç özellikleriyle öne çıkıyor. Yeni KMAX Cargo serisinin 3 farklı ebadı bulunuyor.

KMAX CARGO serisi, özel sırt hamurunda bulunan bileşenler ve özel molekül yapısı sayesinde yüksek dayanıklılık ve aşınmaya karşı yüksek direnç sağlıyor. Bu özellikleriyle yüksek kilometre performansının yanında kopma ve yolunmaya karşı direnç kazandırıyor. Damak bölgesi özellikle güçlendirilmiş yapısıyla da zorlu koşullar ve tonaja karşı dirençli.

Goodyear Türkiye Ticari Lastikler Satış Direktörü Şaban Güngör, konuyla ilgili olarak “Günümüzde bölgesel taşımacılık filosu operatörleri dayanıklı lastikler talep ediyorlar. Bu ihtiyaçlarını yeni KMAX CARGO serimizin mükemmel dayanıklılık ve yüksek kilometre performansıyla karşılıyor olmaktan gurur duyuyoruz.” diye konuştu.

KMAX S CARGO

Yeni KMAX S CARGO ön aks ya da tüm akslara takılabilen, bölgesel taşımacılık kullanımlarında kilometre performansı ve dayanıklılığı birleştiren 4 sıra diş yapısına sahip, yenilikçi bir lastik. Bu yeni lastik zor çalışma koşullarına dayanmak için damak bölgesi güçlendirilerek tasarlandı.

KMAX D CARGO

Yeni KMAX D CARGO çeker aksta kullanılan, sağlam ve derin blok yapısına sahip, en zorlu koşullara dayanıklı gövde yapısı ile kilometre performansını ve çekiş gücünü artırmak üzere tasarlandı.

KMAX T CARGO

Yeni KMAX T CARGO çok açılı sırt yapısı, kanal arası çatlaklara ve sırt yolunmalarına karşı geliştirilmiş hamur yapısı ile birlikte yüksek kauçuk hacmi sayesinde yüksek kilometre performansı sunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here