IVECO, IVECO S-Way ile iF TASARIM ÖDÜLÜ 2020’yi kazandı

0
2312
IVECO_S_WAY_IF_DESIGN-AWARD_Image
IVECO, IVECO S-Way ile iF TASARIM ÖDÜLÜ 2020’yi kazandı

IVECO, Ürün Dalı’nın Otomobiller/Taşıtlar Kategorisi’nde IVECO S-Way ile prestijli iF TASARIM ÖDÜLÜ 2020’yi kazandı. Bir tasarım mükemmellik simgesi olarak kabul edilen ve her yıl gerçekleştirilen ödül yarışması, dünyanın en eski bağımsız tasarım kuruluşlarından biri olan iF International Forum Design GmbH tarafından düzenleniyor.  

CNH Industrial N.V.’nin ticari taşıt markası IVECO, IVECO S-Way ağır hizmet kamyonu için 56 ülkeden 78 bağımsız uzmanın oluşturduğu uluslararası jüri tarafından ödüllendirildi. Seçim kriterleri; ürünün eşsizliğinden, uygulamasından ve işçiliğinden estetik ve duygusal çekiciliğinin değerlendirilmesine kadar uzanıyor ve aynı zamanda çevresel ölçütleri ve karbon ayak izini dikkate alıyor.

IVECO S-Way, bünyesindeki sayısız yenilikçi öğe ile bu kriterleri kusursuz bir şekilde karşılıyor. Araç; sürücü merkezliliği, sürdürülebilirliği ve yeni, genişletilmiş bağlantılılık seviyesini odağa alarak geliştirilen tam bir özellikler paketi sunuyor. IVECO S-Way’in tasarımı, teknik ve aerodinamik özellikleri eşzamanlı olarak teknoloji ve güç, dinamizm ve denge ve rafine bir estetik kalite arasında iletişim kurabilen uyumlu ve bütünleşik bir gövdede sarmalıyor.

Önemli araç parçalarının kusursuz bütünleşmesi, kamyonun ön ve yan kısmı arasında güçlü bir süreklilik hissi vermek üzere tasarlandı. Ön tavan tasarımı, iç yaşam alanını azamiye çıkarıyor ve güç ve denge hissine katkıda bulunuyor.

IVECO S-Way, son derece ayrıntılı ve ikonik ızgarada öne çıkan logo, keskin ön farlar ve İtalyan tasarım mirasının tipik mükemmel yüzeyleri ve dengeli oranları gibi IVECO DNA’sını tanımlayan tasarım ipuçları tarafından niteleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here