IVECO Bus, Türkiye pazarında güçleniyor

0
484
IVECO Bus CROSWAY
IVECO BUS ve yetkili satıcısı FSM Demirbaş Otomotiv, Avrupa şehirlerarası segmentinde pazar lideri olan CROSSWAY’i düzenlenen lansmanla sektör profesyonellerinin beğenisine sundu.
Renault Trucks

Dünyanın önde gelen otobüs üreticilerinden biri olan ve Avrupa’da yolcu taşımacılığında önemli bir oyuncu olan IVECO BUS, Türkiye pazarındaki varlığını büyütmeye devam ediyor. IVECO BUS ve yetkili satıcısı FSM Demirbaş Otomotiv, Avrupa şehirlerarası segmentinde pazar lideri olan CROSSWAY’i düzenlenen lansmanla sektör profesyonellerinin beğenisine sundu.

IVECO BUS Asya ve Pasifik Bölgesi Ticari Operasyonlar Direktörü Marco Franza
IVECO BUS Asya ve Pasifik Bölgesi Ticari Operasyonlar Direktörü Marco Franza

İlk CROSSWAY otobüsleri 2023 yılının sonunda Türkiye pazarına girdi ve teslimatlar 2023 yılı bitmeden gerçekleşti. IVECO BUS yetkili bayisi FSM Demirbaş Otomotiv tarafından satışı gerçekleşen 20 adet CROSSWAY otobüs, Balıkesir Belediyesi ve Muğla Belediyesi’ne kısa süre içinde teslim edildi. Otobüsler havalimanlarından şehir merkezlerine ve Türkiye’nin en önemli lokasyonlarına turist taşıyacak. Sınıfının en iyisi olan CROSSWAY, tasarruflu yakıt tüketimi, optimize edilmiş kişi sayısı (12 metre konfigürasyonda 55 koltuk) ile yolcular için yüksek konfor sağlarken, toplam sahip olma maliyeti sayesinde de bu görev için mükemmel bir alternatif oluşturuyor.

FSM Demirbaş Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Demirbaş
FSM Demirbaş Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Demirbaş

Etkinlikte konuşan IVECO BUS Asya ve Pasifik Bölgesi Ticari Operasyonlar Direktörü Marco Franza, şunları söyledi: “IVECO BUS olarak hedefimiz, taşımacılık çözümlerimizi Türkiye’ye getirmek ve pazarda lider otobüs markası olmaktır. Sınıfının en iyi ürün özelliklerine sahip, müşteri taleplerine en uygun çözümü oluşturan CROSSWAY’i şimdi de Türkiye pazarına sunduk, çok yakında geniş araç yelpazemizden alternatif yakıtlı ve elektrikli otobüsleri de göreceksiniz. IVECO BUS araç serisinin tamamı yolculara ve sürücülere maksimum güvenlik ve konfor sağlarken, filo sahiplerine de ideal toplam sahip olma maliyetini sunuyor. Ayrıca müşterilerimiz, bu alana yatırım yapmaya devam ettikçe sürekli genişleyen dijital hizmetler de dahil güçlü hizmet portföyümüze ek avantajlar da sunacağız.

IVECO BUS Türkiye Direktörü Ahmet Örs
IVECO BUS Türkiye Direktörü Ahmet Örs

FSM Demirbaş Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Demirbaş da kapanış konuşmasında, CROSSWAY’in pazara girmesinden sadece 2 ay sonra yoğun talep gördüğünü ve kısa sürede Türkiye’de ilk tercih edilen otobüslerden biri olacağına inandığını dile getirerek, şunları söyledi: “FSM Demirbaş olarak 1994 yılından bu yana sektörün içerisindeyiz. Değişen taşımacılık ihtiyaçlarını çok iyi anlıyor ve müşterilerimizin taleplerini buna göre öngörüyoruz. Önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sağlamak için müşteri ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmaktır.

Gerçekleşen etkinlikte CROSSWAY’i görüp deneyimleyen ve IVECO BUS Türk ekibiyle tanışan 50’den fazla müşteri vardı.

IVECO Bus CROSWAY
Gerçekleşen etkinlikte CROSSWAY’i görüp deneyimleyen ve IVECO BUS Türk ekibiyle tanışan 50’den fazla müşteri vardı.

Konfor, güvenlik, dayınıklılık

CROSSWAY, şehirlerarası yolcu ve öğrenci taşımacılığı segmentinde Avrupa pazar lideri konumunda. 60.000’in üzerinde üretilen adedi ile FTP Industrial tarafından geliştirilen yüksek güvenilirliği, her türlü yol koşuluna uygunluğu, düşük işletme maliyetleri, yüksek yakıt verimliliği, üstün konforu ve güçlü motoruyla öne çıkıyor.

Sürdürülebilirliğe olan güçlü bağlılığıyla bir ilke imza atan IVECO BUS, daha sürdürülebilir ulaşım hizmetine katkı sağlayacak sıfır yaymlı araçlarını yakın zamanda Türkiye pazarına sunacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz