IVECO, Bauma 2019’da inşaat sektörü için sunduğu geniş ürün yelpazesini sergiledi

3
542
iveco-astra-02
IVECO, Bauma 2019 fuarında madencilik, geri dönüşüm, kentsel dönüşüm ve karayolu inşaatı sektörlerine sunduğu araçlarını FN817 numaralı stantta CASE İnşaat Ekipmanları ile birlikte sergiledi.

IVECO, 8 – 14 Nisan tarihleri arasında Münih’te yapılan inşaat sektörüne odaklı Bauma 2019 fuarında CASE İnşaat Ekipmanları ile birlikte yer aldı. Sergilenen araçlar arasında, markanın her göreve – madencilik, geri dönüşüm, kentsel dönüşüm ve karayolu inşaatı – uygun ağır off-road araçları IVECO Astra HHD9 ve Stralis X-Way ile yeni nesil Daily 4×4 vardı.

Stralis NP 6×2 vinçli kamyon geri dönüşüm sektörü için temiz ve sessiz çalışmasının yanı sıra genel boyutları ve çekme ve yükleme sığası ile dizel rakibine göre performans avantajlarıyla uygun bir çözüm sunuyor.

iveco-stralis-np-01
Doğal gaz ile çalışan Stralis NP 6×2 vinçli kamyon

Karayolu inşaatı sektörü içinse Stralis X-WAY rijit üç yönlü damperli kamyon standda sergilendi. Araç, IVECO’nun yüksek yakıt tasarrufu, yüksek güvenlik teknolojileri ve yüksek üretkenliğini sağlamlık ve sınıfının en iyi yükleme sığasının yanı sıra düşük Toplam Sahiplik Maliyeti ile bir araya getiriyor.

iveco-stralis-xway-01
Stralis X-WAY rijit üç yönlü damperli kamyon

IVECO Daily 4×4, kentsel dönüşüm sektörü için en iyi özellikleri bir araya getiriyor. 4 bin 300 kg’ye kadar taşıma sığasına sahip ilk 7 tonluk 4×4 olan Daily 4×4’ün 5 metreye kadar gövde uzunluk seçenekleri mevcut. IVECO’nun son nesil “istediğin yere git” aracı, miras olarak aldığı sınırsız çok yönlülük, sağlamlık ve yüksek sürüş konforuyla ön plana çıkıyor. Daily 4×4’te 3.5 tondan 7 tona kadar geniş seçenekler bulunuyor. Van modelleri tek tekerde 9 ile 18 metreküplük bir yükleme hacmi sunarken çift tekerde bu miktar 16 ile 18 metreküp arasında değişiyor. 180 beygirlik F1C Euro VI motora sahip araç her türlü yüzeyde her türlü görevi başarıyla tamamlarken ABS ve ESP gibi özellikler en yüksek fren performansı ve sağlamlığı sunuyor.

iveco-daily-4x4-01
IVECO, pazarda 4 bin 300 kg’ye kadar taşıma sığasına sahip ilk 7 tonluk 4×4 olan Daily 4×4’ü off-road’dan on-road’a uzanan geniş ürün yelpazesiyle sundu.

Madencilik alanında 24 metreküplük güçlendirilmiş damperi, tam otomatik vitesi ve CE sertifikasıyla 65 tonluk yeni IVECO Astra HHD98x6 Euro VI sergilendi. Araç, petrol & gaz, madencilik, taş ocağı ve ağır inşaat gibi alanlar için tasarlanan Astra serisinin bir parçası. Araç; sağlamlık, yükleme sığası, güvenilirlik avantajları ve rijit ya da mafsallı gövde seçenekleriyle belirgin biçimde düşük Toplam Sahiplik Maliyeti’ni bir araya getiriyor.

iveco-astra-bauma-0
IVECO Astra HHD98x6 Euro VI

Standda üstyapıcı SORTIMO tarafından mobil servis olarak uyarlanan CASE Servis giydirmeli Daily Hi-Matic van da sergilendi. Araç, IVECO’nun sınıfında tek olan 8 ileri oranlı tam otomatik vitesini ve 180 beygir güç ve 430 Nm azami tork üreten 3 litrelik F1C motorunu barındırıyor. Arkada yer alan havalı süspansiyon titreşimi azaltarak servis aracındaki alet edevat ve ekipmanlar için sarsıntısız bir yolculuk sağlıyor.

iveco-daily-case-01
Standda üstyapıcı SORTIMO tarafından mobil servis olarak uyarlanan CASE Servis giydirmeli Daily Hi-Matic van da sergilendi.

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here