IVECO, Brüksel Motor Fuarı’nda sürdürülebilir teknolojilere odaklandı

0
619
IVECO, hafif, orta ve ağır tüm görevlere uygun ticari taşıtlar için sunduğu sürdürülebilir çözümleri, sektöründe öncü olduğu Natural Power CNG (Sıkıştırılmış Doğal Gaz) teknolojileri ile sunuyor.

IVECO, hafif, orta ve ağır  tüm görevlere uygun ticari taşıtlar için sunduğu sürdürülebilir çözümleri, sektöründe öncü olduğu Natural Power CNG (Sıkıştırılmış Doğal Gaz) teknolojileri ile sunuyor.

IVECO, off-road ve on-road uyumlu ürün yelpazesine sahip yeni Daily 4×4 ve pazarda 4300 kilo yükleme sığasına sahip ilk 7 tonluk 4×4’ü de bu fuarda tanıtıyor.

IVECO, IAA 2018 Ticari Taşıtlar Fuarı’daki yüzde 100 dizelsiz standının ardından 18 – 27 Ocak tarihleri arasında Brüksel (EXPO)’da gerçekleşen 96. Brüksel Motor Fuarı’na hafif, orta ve ağır ağırlıktaki tüm görevlere uygun ticari taşıtlar için sunduğu sürdürülebilir çözümlerle katıldı.

Yalnızca doğal gazla çalışan araçların yer aldığı standda yarı camlı Daily van, platformlu Daily şasi kabin, şehiriçi dağıtım kapsamında ise Daily van ve orta ağırlıktaki Eurocargo kamyonuyla IVECO, doğal gazlı araçlarının geniş kullanım olanaklarını göstermiş oldu.

IVECO, IAA 2018 Ticari Taşıtlar Fuarı’daki yüzde 100 dizelsiz standının ardından 18 – 27 Ocak tarihleri arasında Brüksel (EXPO)’da gerçekleşen 96. Brüksel Motor Fuarı’na hafif, orta ve ağır ağırlıktaki tüm görevlere uygun ticari taşıtlar için sunduğu sürdürülebilir çözümlerle katıldı.

IVECO aynı zamanda belirgin biçimde yenilenen ve ilk defa tüm off-road, on-road koşullarına uygun bir ürün yelpazesi sunan son nesil Daily 4×4 ailesini de tanıttı. Standda sergilenen araçları yüksek verimlilikli dizel motoru, gelişmiş 8 ileri otomatik vitesi, düşük yayım değerleri ve yüksek sürüş keyfiyle Daily Hi-Matic tamamladı.

Ek olarak IAA 2018 Ticari Taşıtlar Fuarı’da sergilenen 40. Yıl Özel Seri giydirmeli Daily Natural Power van da Brüksel Motor Fuarı organizatörleri tarafından “En Sevilen Van” standında sergilenmeye layık görüldü ve IVECO’nun doğal gazlı Daily ürünlerinin popülerliğini gösterdi.

IVECO Benelüks Yöneticisi Johm Venstra, yaptığı açıklamada taşımacılık sektörünün çevre ve hava kalitesi konusundaki baskıların ışığında gerçek bir enerji devrimi yaşadığını belirterek IVECO’nun bu süreçte öncü olduğunu ve her görevin ihtiyacına göre seçenek çekiş sistemleri ve teknolojik çözümler sunduğunu dile getirdi. Venstra, dizel konusunda da sınırları zorladıklarını ve çok düşük salınımlı, yüksek verimlilikli çözümlere ulaştıklarını da ekledi.

IVECO’nun Brüksel Motor Fuarı’nda sergilediği araçlar, markanın hafif ve orta ağırlıktaki ticari taşıtlarda tüm görevlere yönelik özel ihtiyaçları karşılayabildiğini gösterdi.

IAA 2018 Ticari Taşıtlar Fuarı’da sergilenen 40. Yıl Özel Seri giydirmeli Daily Natural Power van da Brüksel Motor Fuarı organizatörleri tarafından “En Sevilen Van” standında sergilenmeye layık görüldü ve IVECO’nun doğal gazlı Daily ürünlerinin popülerliğini gösterdi.

IVECO’nun Hi-Matic vites kutusu, markanın kent merkezleri ve banliyölerdeki taşımacılık için sunduğu çözümlerin merkezinde yer alıyor. Daily Hi-Matic Natural Power, sahip olduğu 3 litrelik CNG motoru ve 8 ileri otomatik vitesiyle sektöründe bunu sunan ilk hafif ticari taşıt. Sürdürülebilir Daily Blue Power ailesinin bir üyesi olan araç, “2018 Yılının Vanı” ödülünün de sahibi.

IVECO, son nesil Daily 4×4’le tüm yol koşullarına uygun farklı sürümler barındıran eksiksiz bir ürün yelpazesi sunmuş oluyor. Yeni nesil 4×4, Hi-Matic vites kutusunun yanı sıra ABS ve ESP gibi güvenlik özellikleri de barındırıyor.

Daha ağır kentsel görevler içinse IVECO’nun sürdürülebilir çözümü olan Eurocargo NP, yani “şehrin sevdiği kamyon”un CNG sürümü, sektördeki düşük salınım ve gece teslimatları için ideal olan sessiz çalışma ihtiyaçlarını karşılıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here