IVECO, 2018’e yeni ağır vasıta takımıyla başladı

0
1825

Ağır vasıta satış birimini deneyimli ve güçlü isimlerle yeniden yapılandıran IVECO, 2018’de başarıya odaklandı. IVECO Türkiye Ağır Vasıta Satış Müdürü Hakkı Işınak, “Güçlü bir ekip oluşturduk. Hedefimiz 2018 yılında daha başarılı olmak.” dedi.

IVECO Türkiye Ağır Vasıta Satış Birimi yeniden yapılandırıldı. 2017’de yeni ve deneyimli isimlerle güçlendirilen IVECO Türkiye Ağır Vasıta Satış Birimi, 2018’de daha büyük adetli satışlara imza atmaya hazırlanıyor.

2018’e iddialı giriş

16 ton ve üzeri ağır vasıta sınıfında geniş bir ürün yelpazesine sahip olan IVECO, satış ekibine kattığı yeni ve güçlü isimlerle 2018’e iddialı bir giriş yaptı. 3.5 tondan ağır vasıtaya kadar kadar çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olan IVECO Türkiye, güçlenerek büyüyen yeni satış takımı ile müşterisine daha iyi hizmet sunmayı hedefliyor. Sürekli sahada kalarak müşterinin taleplerini yakından takip eden ve ihtiyaca uygun aracı bilen deneyimli bir satış takımı kuran IVECO, 2018’de güçlü takımı ve yeni ürün yelpazesi ile kendisinden söz ettirmeyi amaçlıyor.

IVECO Türkiye Ağır Vasıta Satış Birimi deneyimli isimlerden oluşuyor

Yeniden yapılandırma çerçevesinde IVECO Türkiye Ağır Vasıta Satış Birimi şu isimlerden oluştu: Türkiye Ağır Vasıta Satış Müdürü Hakkı Işınak, Marmara ve Doğu Karadeniz Bölge Müdürü Yusuf Pekel, Ege ve Akdeniz Bölge Müdürü Murat Uçaklı, İç Anadolu ve K. Karadeniz Bölge Müdürü Tamer Erşen, Doğu ve Güney Doğu Anadolu Bölge Müdürü Murat Aydoğan, Off-Road İş Geliştirme Müdürü Korhan Yeşil, Sürüş Eğitmeni Mehmet Er ve İkinci El Satış Müdürü Haluk Korucan.

Daha önce otomotiv sektöründe birçok önemli görevler üstlenen IVECO Türkiye Ağır Vasıta Satış Müdürü Hakkı Işınak konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Güçlü bir ekip oluşturduk ve ben bu ekip ile çalışmaktan büyük memnuniyet duyuyorum. IVECO, bünyesinde birçok markayı barındıran dünya devi CNH Industrial’ın bir grup şirketi. CNH Industrial’ın bünyesinde IVECO, Astra, Magirus, FPT, CASE ve New Holland gibi çok büyük markalar bulunuyor. Biz de bu dev küresel gücü yerelde müşteri memnuniyeti ve hizmetlerini geliştirmek için kullanıyoruz.

Üç yılda arka arkaya üç IVECO ürünü yılın ticari taşıtı seçildi

Hakkı Işınak, konuşmasına şöyle devam etti: “IVECO dünyanın en önde gelen ticari taşıt markalarında biri. Son üç yılda arka arkaya üç ürünü yılın ticari taşıtı seçildi. Stralis, “2013 Yılının Kamyonu”, Daily, “2015 Yılının Panel Vanı” ve Eurocargo, “2016 Yılının Kamyonu” ödüllerinin sahibi oldu. Kamyonda Euro 6’da SCRyi ilk sunan markayız. Araçlarımız Toplam Sahip Olma Maliyeti’nde (TCO) önemli bir avantaj sağlıyor. Çünkü bu sayede dizel parçacık filtresi temizliği için zaman ve yakıt harcamak zorunda değilsiniz. Aynı zamanda SCR ile motor ömrü daha da uzuyor.

Çok güçlü ve geniş bir ürün yelpazesine sahibiz

IVECO, sadece ağır vasıtada değil diğer sınıflarda da yenilikçi bir marka. Örneğin Daily ile sekiz ileri tam otomatik şanzıman seçeneği sunan tek markayız. Özetle IVECO çok güçlü ve geniş bir ürün yelpazesine sahip ve bu da bana heyecan veriyor.” diyen Hakkı Işınak, 600 bin kilometreye ulaşan Euro 6 çekicilerinin bulunduğunu belirterek, şunları söyledi: “Bütün kamyon serimizde SCR sistemini kullanıyoruz. Şu ana kadar 600 bin kilometreye ulaşan Euro 6 çekicilerimiz var ve sonuçlar gayet iyi. Stralis’lerdeki malzeme kalitesi, konfor ayrıca bana heyecan veriyor. IVECO yetkili satıcılarında sekiz adet Stralis ve dört adet Trakker demo aracımız var. Bu araçların performans ve tüketimlerini biz telematics yolu ile merkezden de takip ediyoruz. Araçlarımızı test eden müşterilerden olumlu geri bildirim alıyoruz. Avrupa’da Stralis ile gerçekleştirilen demo faaliyetlerinde her 10 müşteriden dokuzu kendi filosundaki araçlara göre daha iyi yakıt tasarrufu elde ettiğini dile getiriyor.

Tüm üst modellerimizde Telematics’i standart olarak veriyoruz

Hakkı Işınak, “Tüm üst modellerimizde Telematics’i standart olarak veriyoruz. Yeni ürünlerimizde Telematics yakıt tasarrufunda etkili olacak. Araçlarımızda Ecofleet, Eco-Roll ve Hi-Cruise gibi tüm özellikler var. Bilindiği gibi çekicilerde yakıt tüketimi Toplam Sahip Olma Maliyeti’nin yaklaşık yüzde 40’ını oluşturuyor. Yeni Stralis çekicilerde bir öncekine göre yakıt tüketiminde yüzde 11.2’lik bir azalma olduğu TÜV tarafından belgelendi. TÜV, bu belgeyi üç ay boyunca yedi aracı test ederek verdi.” dedi.

Doğal gaz konusunda en ilerdeki ve en hazır markayız

Hakkı Işınak, açıklamasını şöyle tamamladı: “IVECO doğal gazlı çekicilerde 460 beygir güce ulaşmayı başarmış ilk marka. IVECO, doğal gaz konusunda en ilerideki ve en hazır marka. Bu konuda altyapı tam olarak tamamlandığında satışlar da başlayacaktır. Yeni LNG’li (Sıvılaştırılımşı Doğal Gaz) modellerimizde çift depo ile menzil bin 500 kilometreye çıktı. Hedefimiz yeni ve güçlü kadromuzla 2018 yılında daha da başarılı olmak.

(Soldan sağa) Off-Road İş Geliştirme Müdürü Korhan Yeşil, İkinci El Satış Müdürü Haluk Korucan, Marmara ve Doğu Karadeniz Bölge Müdürü Yusuf Pekel, Ege ve Akdeniz Bölge Müdürü Murat Uçaklı, Türkiye Ağır Vasıta Satış Müdürü Hakkı Işınak, Doğu ve Güney Doğu Anadolu Bölge Müdürü Murat Aydoğan, İç Anadolu ve K.Karadeniz Bölge Müdürü Tamer Erşen, Sürüş Eğitmeni Mehmet Er.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz