İstanbul FİAT Otomotiv, Case İş Makineleri bayisi oldu

0
785
Case_3S_Plaza_Bulten_Gorsel_2(1)
Case İş Makineleri’nin yeni 3S plazası İstanbul FİAT Otomotiv tarafından Büyükçekmece’de hizmete açıldı.

Case İş Makineleri’nin satış, yedek parça ve servis hizmetlerinin tamamını tek çatı altında toplayan 3S plazalarının bir yenisi İstanbul FİAT Otomotiv tarafından Büyükçekmece’de hizmete açıldı.

Türkiye’nin en köklü şirketlerinden TürkTraktör, 2013 yılında attığı adım ile iş makineleri sektörüne pek çok ilki kazandıran Case İş Makineleri’nin distribütörlüğüne başladı. Case İş Makineleri, bugün İstanbul bölgesindeki varlığını 1965’ten beri faaliyette olan İstanbul FİAT Otomotiv ile güçlendiriyor. İstanbul FİAT Otomotiv tarafından hizmete sunulan 3S plaza ile Case İş Makineleri’nin satış ve satış sonrası hizmetleri tek bir noktadan sağlanıyor.

Geçtiğimiz yıl ekim ayında Büyükçekmece’de 59 bin merekare alana kurulu yeni tesisinin açılışını yapan İstanbul FİAT Otomotiv, alanlarında uzman ekipleriyle Case İş Makineleri müşterilerine hizmet vermeye başladı.

Case’in köklü geçmişine vurgu yapan TürkTraktör İş Makineleri İş Birimi Grup Müdürü Boğaç Ertekin, şunları söyledi: “Köklü geçmişinin kazandırdığı birikim ve deneyimiyle geniş ve yenilikçi ürün gamına sahip Case İş Makineleri 2013 yılından beri TürkTraktör güvencesiyle Türkiye’de. Geçen süre zarfında, kuvvetli satış ve satış sonrası ağımız, tecrübeli çalışanlardan oluşan ekiplerimiz ile bu alanda büyümeye devam ettik. Bu yıl başında da iş makineleri sektörünün geleceğine duyduğumuz güven ile önemli bir yeniliğe adım atarak yerli üretime başladık. Ankara’daki fabrikamıza yaptığımız ek yatırımla artık kazıcı yükleyicilerimizi, TürkTraktör’ün son teknoloji üretim hattında ‘yerli üretim’ olarak kullanıcılara sunuyoruz. İş makineleri alanında yeni iş ortağımız İstanbul FİAT Otomotiv bayimiz sayesinde İstanbul Avrupa Yakası’nda hayata geçirdiğimiz 3S Plaza ile müşterilerimize yerli üretim ve ithal iş makinelerimizi sunarken, servis ve yedek parça hizmetlerini de tek lokasyonda verme şansı yakalıyoruz. TürkTraktör olarak İstanbul FİAT Otomotiv’in,markamızı bölgesinde hem ticari performansı hem de sağladığı müşteri memnuniyetiyle en başarılı şekilde temsil edeceğine inanıyorum. Markamıza ve müşterilerine güvenerek bu yatırımı yaptıkları için başta bayimiz sayın Nihat Arı olmak üzere tüm Arı ailesine ve çalışanlarına teşekkürlerimi sunuyor; bu yatırımın kendilerine bereket ve kazanç getirmesini diliyorum.

Case_3S_Plaza_Bulten_Gorsel_1_(1)
TürkTraktör İş Makineleri İş Birimi Grup Müdürü Boğaç Ertekin

Yeni hizmete sundukları tesis ile ilgili olarak İstanbul FİAT Yönetim Kurulu Başkanı Cem Arı ise şu açıklamalarda bulundu: “177 yıldır iş makinesi üretimi yapan Case, Türkiye’nin üretim öncülerinden TürkTraktör ve global ortağı CNH Industrial ile birlikte, yerli üretimin gücünü de arkasına alarak iş makineleri pazarında her geçen gün gelişerek büyümeye devam ediyor. Biz de 55 yıllık deneyimimizi bu köklü ve yenilikçi markanın da gücüyle müşterilerimize aktarmak için sabırsızlanıyoruz. Tesisimizin Büyükçekmece-Çatalca’da bulunan lokasyonu sayesinde, mevcut temsilciliklerimiz ile İstanbul Avrupa yakası ve tüm Trakya Bölgesi’nde birlikte çalıştığımız iş ortaklarımıza kaliteli, hızlı ve sürdürülebilir bir anlayışla hizmet vermeyi amaçlıyor, bu anlayışı da ‘en iyisi için!’ sloganı ile ifade etmeyi doğru buluyoruz. Bu bakış açısı ve gücümüz ile artık Case İş Makineleri’ni de İstanbul Avrupa yakasında temsil edeceğiz. Şüphesiz ki bu amaca ulaşırken en büyük yardımcılarımız ekim ayında faaliyete giren yeni tesisimiz ve tecrübeli ekibimiz olacak. İstanbul FİAT Otomotiv ailesi olarak İş Makineleri sektörüne yeni bir soluk getirmeyi planlıyor ve bu yeni iş ortaklığının herkes için hayırlı olmasını temenni ediyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz