Infosys dijital dönüşümü desteklemek için GEFCO’yla anlaştı

0
585
gefco_infosys
Infosys, GEFCO’yla GEFCO’nun gelecek 5 yıldaki dijital dönüşümünü desteklemek için anlaştı.

Yeni nesil dijital servislerde bir dünya lideri olan Infosys (NYSE: INFY), multimodal tedarik zinciri çözümlerinde dünya lideri ve otomotiv lojistiğinde Avrupa lideri olan GEFCO’yla GEFCO’nun gelecek 5 yıldaki dijital dönüşümünü desteklemek için anlaştı.

Infosys, GEFCO’nun önemli bir iş ve teknoloji ortağı olarak, GEFCO Grup’un gelecek nesil iş uygulama yönetimi servislerinin dönüşümüne yardımcı olacak. Bu servislerin temeli üzerinde çalışmaya başlayan Infosys, ayrıca ‘Canlı Kurumsal’ hizmetini kullanarak GEFCO’nun ‘Dijital Yerli’ bir kuruluşa dönüşmesine destek olacak. Bu, yeni tedarik zinciri yeteneklerinin bilgileri gerçek zamanlı olarak elde etmesini ve işlemesini sağlayacak. Ek olarak, GEFCO’nun değer zincirinde akıllı ve etkili bir şekilde yanıt vermesine yardımcı olmak adına çok düşük bir gecikme payıyla öngörüler üretecek. Ortaklıktaki son hedef ise GEFCO’nun yeni sürdülebilir rekabet avantajı kaynakları oluşturmasına ve müşterileri için ürettiği değeri artırmasına yardımcı olmak.

GEFCO Bilişim Kurulu Başkanı Jean-Luc Galzi, yaptığı açıklamada “Infosys ile dijital dönüşüm yolculuğumuza başlamaktan mutluluk duyuyoruz. Dijital inovasyon tedarik zinciri sektörünün temeli. Yeni ortaklığımız, GEFCO’nun uzmanlığını güçlendirmeye ve müşterilerimizin işlerine değer katmamıza olanak sağlayacak.” dedi.

GEFCO Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Global Perakende, Paketlenmiş Tüketim Maddeleri ve Lojistik Başkanı Karmesh Vaswani ise “Infosys olarak, GEFCO’nun dijital dönüşüm yolculuğunda bizimle ortak olma konusunda, bize duyduğu güven ve bağlılığa çok değer veriyoruz. ‘Mümkün Olanın Sanatı’ konusunda ortak bir vizyonumuz var. Yeni performans eşiklerini ölçeklendirmeye ve GEFCO’nun pazar liderliğini daha da geliştirmeye yardımcı olmak için ‘Canlı Kurumsal’ yaklaşımımızı uygulayacağız.” şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here