İnci GS Yuasa yeni ofisine taşındı

0
1110
Renault Trucks

Akü sektörünün önder firmalarından İnci GS Yuasa, İstanbul’daki yeni ofisine taşındı. İnci GS Yuasa, yenileme pazarı satış ve pazarlama faaliyetlerini teknolojik altyapıyla donatılmış Anadolu yakasının değerli bölgelerinden Göztepe’de bulunan Business İstanbul’dan yürütecek.

İnci Holding ve Japon devi GS Yuasa iştiraki İnci GS Yuasa, İstanbul’dan yürüttüğü yenileme pazarı satış ve pazarlama faaliyetleri için yeni ofisine taşındı. İnci Akü, Yuasa, EAS, Hugel, Blizzaro ve GS markalarıyla otomotiv aküsü üretimi yapan firma, satış ve pazarlama faaliyetlerini Eylül 2018 itibariyle altyapısı, teknolojik donanımı ve mimari yaklaşımıyla öne çıkan Business İstanbul’daki 500 metrekarelik yeni ofisinden yürütecek.

Genel Müdürlük binası ve iki akü fabrikası Türkiye Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan İnci GS Yuasa, yurtiçinde 80 ana bayisi, 200 enerji uzmanı, 3 bin 500 perakende satış noktası ve 300 yetkilendirilmiş servisi ile tüketiciye ulaşıyor. İstanbul’daki satış ve pazarlama ofisinin yanı sıra Ukrayna, Birleşik Arap Emirlikleri ve Mısır’da da ülke temsilcilikleri bulunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz