İnci Akü’den yaygın hizmet ağı

0
559

İnci Akü’nün, 2011 yılında 30 nokta ile başlattığı Enerji Uzmanı kavramı 200’e yakın noktaya ulaştı. İnci GS Yuasa İcra Kurulu Direktörü Cihan Elbirlik, “Araçların elektronik aksamıyla ilgili hizmetleri sağlayan Enerji Uzmanı noktalarımızın bugün sektörün en yaygın ağı olmasının gururunu yaşıyoruz.” dedi.

İnci Holding ve Japon akü üreticisi GS Yuasa’nın markası İnci Akü’nün, araçların elektronik aksamıyla ilgili müşterilerine hizmet vermek üzere 2011 yılında 30 nokta ile başlattığı Enerji Uzmanı kavramı bugün 200’e yakın noktaya ulaşarak sektörün en yaygın hizmet ağı konumuna ulaştı.

İnci GS Yuasa İcra Kurulu Direktörü Cihan Elbirlik

Müşteri odaklı, kaliteden ödün vermeyen çalışma politikasıyla müşterilerinin tüm ihtiyacını tek elden karşılamak için çalıştıklarını belirten İnci GS Yuasa İcra Kurulu Direktörü Cihan Elbirlik, “Marka iletişimi üzerine çalışmalarımız, tüketici odaklı yaklaşımımız ve geliştirdiğimiz yeni teknolojilerimizle akü sektörünün lideri olma hedefimize emin adımlarla ilerliyoruz. Türkiye’de akü sektörünün teknoloji ve hizmet lideri olarak yolumuza devam ederken, ‘Enerji’ kavramına yaptığımız yatırımlarla hem sektörümüzün hem de şirketimizin geleceğini şekillendiriyoruz. Yenilikçi bakışaçımızla hem günümüz ihtiyaçlarını en üst seviyede karşılamaya hem de geleceğin teknolojisini takip ederek kendimizi sürekli geliştirmeye devam edeceğiz.” şeklinde konuştu. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here