Delphi Technologies, yeni enjektör test cihazını tanıttı

0
722

Dünyanın önde gelen otomotiv orijinal ekipman üreticileri için yayım ve yakıt tasarrufu çözümleri üreten Delphi Technologies, yeni ultra yüksek basınçlı Common Rail test cihazını Frankfurt’ta tanıttı. Hartridge ürün yelpazesine en son eklenen Sabre CRi Expert, sadece kullanıldığında ücretlendirilen, gelişmiş enjektör test fonksiyonu içeren yeni bir yazılım platformuna sahip olmasıyla dikkat çekiyor.

Dünyanın önde gelen otomotiv orijinal ekipman üreticileri için yakıt tasarrufu ve emisyon çözümleri geliştiren Delphi Technologies, yeni ultra yüksek basınçlı Common Rail enjektör test cihazını gün yüzüne çıkardı. Sabre CRi Master ile aynı patentli kapalı devre kontrol sistemine sahip olan yeni Sabre CRi Expert, akışı maksimuma çıkarıyor ve 2700 barlık basınçlara kadar tekrarlanabilirlik sağlıyor. Çoğu rakip makinenin aksine hava, su veya üç fazlı voltaj beslemesi gerektirmiyor. Bu da daha kolay kullanımın yanı sıra daha pratik ve hızlı bir kurulum sağlıyor. Çevrim süreleri test adımı başına bir dakikaya kadar hızlı olabiliyor. Ayrıca akıllı soğutma sistemiyle donatılmış olması nedeniyle test sonuçlarının sabit ve hassas olması için test aralarında duraklatmaya ihtiyaç duymuyor.

Hartridge Genel Müdürü Simon Quantrell, “Enjektör teknolojisi karmaşık bir hâl aldıkça servisler tamir ve teşhis için daha büyük zorluklarla yüzleşiyor. Sabre CRi Expert, ‘Kullandıkça öde’ özelliğine sahip yazılım çözümüyle, yeniden enjektör kodlama dahil benzersiz bir teşhis, test ve onarım kapasitesi sağlamaktadır.” diyor.

Yeni Sabre CRi Expert ve önceki modeli Sabre CRi Master, Hartridge’in son magmahTouch adı verilen yazılımını kullanıyor. Yenilikçi program, 400’den fazla enjektör parça numarası için test planlarıyla Enjektör Açma Basıncı (NOP), Minimum Çalışma Sinyali (MDP), Denso I-ART ve tüm markalar için enjektör kodlaması gibi yüksek hassasiyetli fonksiyonlar içeriyor. Ayrıca yeni yazılım, gelişmiş özellikler için kullandıkça öde çözümüyle daha akıllı bir lisanslandırma sunuyor. Kullanıcılar, test planı arşivi veya enjektör kodlamasını açmak için genel bir yıllık lisans satın almak yerine www.hartridge.shop adresinden kendi işyerlerinin ihtiyacına göre kredi paketlerini satın alabiliyor.

Simon Quantrell, sözlerine şöyle devam ediyor: “Uygulama içi satın alma modeli tüm dünyada kabul gördü ve birçok sektörde etkin bir şekilde kullanılıyor. Sadece gerekli olan fonksiyonları gerekli olduğunda satın almak, işyeri için çok daha iyi bir yatırım getirisi sağlıyor. Pazarın git gide maliyete daha duyarlı bir hale geldiği günümüzde bu yaklaşım oldukça mantıklı.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here