İlkem Turizm, filosunu 36 adet yeni Mercedes-Benz Sprinter ile güçlendirdi

2
2200
Renault Trucks


İlkem Turizm; öğrenci, personel ve turizm taşımacılığı için Mercedes-Benz Sprinter’e olan güvenini 36 adetlik yeni alım ile gösterdi.

Mercedes-Benz Türk, İstanbul merkezli İlkem Turizm şirketine 36 adet Mercedes-Benz Sprinter minibüsü Gülsoy Otomotiv’in Tuzla’daki tesislerinde törenle teslim etti.

İstanbul ve Kocaeli bölgelerinde öğrenci, personel ve turizm taşımacılığı alanlarında faaliyet gösteren İlkem Turizm, tercihini Mercedes-Benz Sprinter araçlardan yana kullandı. Mercedes-Benz Türk yetkili bayi Gülsoy Otomotiv Anadolu Şubesi aracılığı ile yapılan satış ile İlkem Turizm, filosuna 36 adet Mercedes-Benz Sprinter ekledi ve filosundaki Mercedes-Benz araç sayısını 120 adede yükseltti.

Teslimat törenine Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araçlar Pazarlama ve Satış Türkiye Direktörü Tufan Akdeniz, Hafif Ticari Araçlar Kamu ve Filo Satış Kısım Müdürü Soner Gönültaş, Mercedes-Benz yetkili bayi Gülsoy Otomotiv Yönetim Kurulu Üyesi İsmet Emre Gülsoy, Anadolu Şubesi Genel Müdürü Serkan Açar, Hafif Ticari Araçlar Satış Müdürü Sercan Bal, İlkem Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bayraktaroğlu, Genel Müdür Volkan Kurtuldu, Genel Müdür Yardımcıları Ebru Erat ve Tunus Güler ile Lojistik Müdürü Atakan Oskay katıldı.

Ali Bayraktaroğlu ve Tufan Akdeniz

Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araçlar Pazarlama ve Satış Türkiye Direktörü Tufan Akdeniz, teslimatla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Mercedes-Benz Türk olarak 50’nci yılımızı kutladığımız bu özel ve bizler için çok önemli yılda teslimatlarımızın bu hızla devam etmesinden ve İlkem Turizm’e 36 adetlik filo teslimatı gerçekleştiriyor olmaktan dolayı gurur duyuyoruz. Mercedes-Benz Türk, hafif ticari taşıt grubunda Türkiye’de özellikle turizm, öğrenci ve personel taşımacılığı alanlarında önemli bir konuma sahip. Bugün Türkiye’de hafif ticari taşıt grubunda en yüksek satış rakamına ulaşan ilk üç marka arasında yerimizi alıyoruz. Hedefimiz pazardaki konumumuzu her geçen gün daha da güçlendirmektir. İlkem Turizm ile olan işbirliğimizi bu anlamda son derece önemsiyoruz.” dedi.

İlkem Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bayraktaroğlu ise Mercedes-Benz Türk’e, bu satışın gerçekleşmesindeki katkılarından dolayı Mercedes-Benz Türk yetkili bayi Gülsoy Otomotiv Anadolu Şubesi’ne ve Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’e sağlamış olduğu destek ve kredi imkânları için teşekkürlerini iletti. Ali Bayraktaroğlu, “İlkem Turizm’in filosundaki araç sayısını Mercedes-Benz marka araçlarla güçlendirmenin doğru bir yatırım olduğuna inanıyoruz. Ülkemizin parlak geleceğine destek için yatırımlarımıza hiç tereddüt etmeden ve hız kesmeden devam ediyoruz. İlkem Turizm yönetimi olarak, bu yatırım ile sektördeki gücümüzü artırmayı hedefliyoruz.” dedi. Ali Bayraktaroğlu, konuşmasını “Son alımlar ile birlikte İlkem Turizm’in araç parkı 236 araca ulaşmıştır. Biz yenilenmiş filomuz ile Türkiye’nin birçok şehrinde bugüne kadar olduğu gibi hizmet kalitemizi her zaman daha da artırarak var olmaya hazırız.” diyerek tamamladı.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz