Krone, Sertel Lojistik’e 50 adet treyler teslim etti

0
1269
OMURDEN-OZACAR-MUSTAFA-KEMAL-SERT-BURAK-ERGUN
Krone, soğuk zincir taşımacılığının Türkiye genelindeki en büyük filolarından birine sahip olan Sertel Lojistik’e 40 adet Cool Liner ve 10 adet Profi Liner teslimatı gerçekleştirdi.

Krone, soğuk zincir taşımacılığının Türkiye genelindeki en büyük filolarından birine sahip olan, Denizli merkezli Sertel Lojistik’e 40 adet Cool Liner ve 10 adet Profi Liner teslimatı gerçekleştirdi. Teslimat törenine Krone Türkiye Satış Müdürü Ömürden Özacar, Krone Türkiye Bölge Satış Yöneticisi Burak Ergun ve Sertel Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kemal Sert katıldı. Teslimatın ardından Sertel Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kemal Sert’e bir de plaket takdim edildi.

1993 yılından bu yana yurtiçi ve yurtdışı taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren Sertel Lojistik, günümüzde 500 adedi aşkın araç filosuyla, lojistik operasyonlarında dünyaca ünlü soğuk zincir markalarına iş ortaklığı yapıyor. Son yapılan araç yatırımında yeniden Krone’yi tercih eden lojistik devi, 40 adet Krone Cool Liner ve 10 adet Profi Liner ile filosunu güçlendirdi.

Lojistik operasyonlarında kaliteli, uzun ömürlü ve sağlam Krone treylerler sayesinde faaliyetlerinde müşteri memnuniyetini, kârlılığı ve en verimli hızı yakaladıklarının altını çizen Sertel Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kemal Sert, “500 adedi aşkın filomuzla, dünyadaki en önemli içecek markalarının Türkiye’deki taşımacılık partneri konumumuzu koruyoruz. Bu güçlü konuma sahip olmayı sürdürebilmek için en kaliteli ve en verimli hizmeti sunmaya devam etmeliyiz. Sertel vizyonuna yakışır bir şekilde, kendi alanında en kaliteli işi yapan firmalarla ortaklık etmeye devam ediyoruz. Son olarak, bu 50 adetlik treyler yatırımımızda Krone markasını tercih ettik. Biz müşteri memnuniyetinden ödün vermezken, Krone de dayanıklılıktan ve sağlamlıktan ödün vermiyor. Aynı zamanda da kullanıcı olarak düşük işletme maliyetine sahip olabiliyoruz. Krone’nin Bölge Satış Yöneticisi Burak Bey’e, Satış Müdürü Ömürden Bey’e ve onların nezdinde tüm Krone Türkiye ailesine bu önemli işbirliğimiz için teşekkürlerimi sunuyorum. Hayırlı olsun.” şeklinde konuştu.

Sertel Lojistik yetkililerine ve Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kemal Sert’e kendilerini tercih ettikleri için teşekkür ederek söze başlayan Krone Türkiye Satış Müdürü Ömürden Özacar, “Son zamanlarda artış gösteren başarı trendimizi bugün yapmış olduğumuz teslimatlarla taçlandırmaya devam ediyoruz. Nakliyecilerimize en kaliteli ve uzun ömürlü ürünleri rekabetçi fiyatlarla sunarken, onların yollardaki en yakın arkadaşı konumumuzu güçlendirerek sürdürüyoruz. Sayısal bir analiz yaptığımızda 2020 takvim yılında bir önceki yıla göre yüzde 255 büyüme yakaladığımızı görüyoruz. 2020 yılında sadece iç pazarda 1.904 adet satış gerçekleştirerek Krone olarak Türkiye’deki en yüksek satış adedimize ulaştık ve yüzde 25’lik bir pazar payına sahip olduk. İçinde bulunduğumuz yılın ilk 4 ayı sonunda ise 2020 yılındaki adetlerimizin yarısına ulaşmış bulunuyoruz. Bu istatistikler bize gösteriyor ki Türk nakliyecisi artık markamızı tam anlamıyla sahiplenmiştir. Bu teveccühe layık olabilmek için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Mustafa Bey’in bu teslimatla ilgili önemli noktaları oldukça güzel izah ettiğini düşünüyorum. Kendileriyle olan güzel işbirliğimizin uzun yıllar sürmesini temenni ediyorum.” şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here