İkinci el kamyon fabrikasının yeni ihraç modeli Renault Trucks T X-64

0
1319
Renault-Trucks-T-X64-Used-Trucks_4
Bourg-en-Bresse'deki İkinci El Kamyon Fabrikası'nda dönüştürülen Renault Trucks T X-64 Euro III, Afrika ve Ortadoğu'ya ihracat için tasarlandı.
Renault Trucks

Renault Trucks, Bourg-en-Bresse’deki İkinci El Kamyon Fabrikası‘nda dönüştürülen yeni bir modelin tanıtımı ile ikinci el kamyon yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Renault Trucks T X-64 Euro III, Afrika ve Ortadoğu’ya ihracat için tasarlandı.

Renault Trucks, Bourg-en-Bresse üretim tesisinde yer alan özel bir dönüştürme atölyesi olan İkinci El Kamyon Fabrikası‘ndan Renault Trucks T X-64 adlı yeni bir özel yapım modelin satışına başlıyor. Bu araç, çok katı endüstriyel süreçler kullanılarak dönüştürüldü ve özellikle Afrika ve Ortadoğu’da faaliyet gösteren müşteriler için tasarlandı.

Renault-Trucks-T-X64-Used-Trucks_2
Kamyon, ön aksta 8 ton, arkada ise 26 tonluk bir yüke izin veren, üç akslı yapılandırmaya sahip yeni bir ultra sağlam 6×4 300 mm şasi ile donatılıyor.

Fransa’da yeniden üretilen bir kamyon

Şasi profillerinin, süspansiyonların, aksların ve güç aktarma organlarının değiştirilmesiyle Renault Trucks T X-64‘te yüzde 50’den fazla yeni orijinal parça kullanılıyor.

Kamyon, ön aksta 8 ton, arkada ise 26 tonluk bir yüke izin veren, üç akslı yapılandırmaya sahip yeni bir ultra sağlam 6×4 300 mm şasi ile donatılıyor. Her durumda en uygun sürüş konforu ve aracın yüksek kontrolü için Renault Trucks T X-64, arazi moduna ve manuel hızlanmaya sahip Optidriver otomatikleştirilmiş şanzıman ile donatılıyor.

Euro III’e dönüştürülmüş bir Renault Trucks T Euro VI’yı temel alan Renault Trucks T X-64, Afrika ve Ortadoğu’da uygulanan en yüksek düzeyde kirlilik kontrolünü garanti ediyor. İkinci El Kamyon Fabrikası operatörleri, Euro III parçalarını takmadan önce Euro VI bileşenlerini (susturucular ve AdBlue bileşenleri) sökerek ve geri dönüştürerek dönüşüme başlıyor. Yeni motorlarda olduğu gibi dönüşüm, harici bir kuruluş tarafından sertifikalandırılıyor ve orijinal gücü ve torku garanti ediyor.

Renault-Trucks-T-X64-Used-Trucks_3
İkinci El Kamyon Fabrikası dönüşümleri, titizlikle seçilen ve 200’den fazla noktada kontrol edilen son nesil ikinci el kamyonlar kullanılarak gerçekleştiriliyor. Her dönüşüm Renault Trucks’ın tasarım ve kalite mühendisleri tarafından özel olarak çalışılıyor. Endüstriyel üretim ve kalite kontrol süreçleri, yeni araçların üretiminde uygulananlar ile karşılaştırılabilir gereklilik seviyesini karşılıyor.

Aracın yeni ortamına (topografi ve yerel olarak elde edilen yakıt özellikleri) uyum sağlaması için hava ve dizel filtreleri güçlendirildi. Zorlu arazide gövde altının korunmasını sağlamak için yerden yükseklik artırıldı.

Üreticinin yazılımı ve dokümantasyonu, yeni özellikleriyle birlikte aracın ağ genelinde tanınmasını ve bakımının yapılmasını sağlamak için güncellendi.

Son olarak, Renault Trucks T X64, güç aktarma organlarının tüm bileşenlerini kapsayan ve tüm Renault Trucks satış ve servis noktalarında geçerli olan 18 aylık veya 180.000 km’lik bir üretici garantisiyle geliyor.

Renault-Trucks-T-X64-Used-Trucks_1
Renault Trucks T X64, güç aktarma organlarının tüm bileşenlerini kapsayan ve tüm Renault Trucks satış ve servis noktalarında geçerli olan 18 aylık veya 180.000 km’lik bir üretici garantisiyle geliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz