İDO, uluslararası üç kurumdan altı farklı ödül kazandı

0
1300

İDO, 2016 yılı Faaliyet Raporu ile küresel iş dünyasının en saygın ödül programlarından Stevie; ‘Faaliyet Raporları Oscarı’ olarak bilinen ARC Ödülleri ve dünyanın en itibarlı iletişim platformlarından Amerikan İletişim Profesyonelleri Ligi (LACP)‘ta toplamda dördü altın olmak üzere altı ayrı ödül kazandı.

Misafirlerine keyifli, konforlu ve avantajlı yolculuk deneyimi sunan İDO’nun hizmet kalitesi ve titiz çalışmaları, bir kez daha uluslararası arenada ödüllerle taçlandırıldı.

İDO’nun birlikte çalıştığı ve 2004 yılından bu yana hem Türkiye’de hem de uluslararası arenada 35’ten fazla tasarım ödülünü kucaklamış tasarım ekibi Graffiti ile birlikte hazırlanan rapor, dünyanın en itibarlı ödül programlarından Stevie Ödülleri’nde ulaştırma kategorisinde ‘En İyi Faaliyet Raporu’ seçilerek altın ödül aldı. Ayrıca İDO, ARC Ödülleri’nde iki farklı kategoride iki ayrı altın ödül; Amerikan İletişim Profesyonelleri Ligi (LACP)’ta biri altın olmak üzere üç ödül kazandı. İDO toplamda, küresel ölçekte üç ayrı ödül programından altı farklı ödül kazanmış oldu.

İDO, her yıl dünya genelinde binin üzerinde şirketin faaliyet raporları ile katıldığı LACP’ta, geçtiğimiz yıl, kendi sektörü içinde dünyanın en iyisi olduğunu ispatlamıştı. Bu yıl da 100 üzerinden 98 puan alarak altın ödülün sahibi oldu. Ayrıca Avrupa, Orta Asya ve Afrika bölgesini kapsayan “Bölgesel En İyi 80 Faaliyet Raporu” sıralamasında 39’uncu olan İDO, Türkiye’den yarışmaya katılan tüm şirketler arasında ‘En İyi 20’de yer aldı.

İDO, her yıl dünya genelinde binin üzerinde şirketin faaliyet raporları ile katıldığı LACP’ta bu yıl da 100 üzerinden 98 puan alarak altın ödülün sahibi oldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz