İDO ve CarrefourSA işbirliği

0
1601
Renault Trucks


İDO, Yenikapı-Bursa, Yenikapı-Bandırma ve Yenikapı-Yalova hızlı feribotları ile seyahat eden İDO misafirlerine, CarrefourSA’dan yapacakları her 100 TL’lik alışveriş için 10 TL’lik indirim kazandırıyor.

Misafirlerine her zaman keyifli, konforlu ve avantajlı yolculuk deneyimi vaat eden İDO, Türkiye’nin önde gelen markalarıyla yaptığı işbirliğine bir yenisini daha ekledi. Perakende sektörünün öncüsü CarrefourSA ile işbirliği yapan İDO; dış hat yolcukluklarını misafirleri için avantajlı alışverişe dönüştürüyor.

Kampanya kapsamında Yenikapı-Bursa, Yenikapı-Bandırma ve Yenikapı-Yalova hızlı feribotları ile seyahat eden İDO misafirleri, seyahat sırasında CarrefourSA yetkilileri aracılığıyla CarrefourSA Kart çıkarmaları ya da CarrefourSA Kart bilgilerini güncellemeleri halinde 10 TL’lik indirim kodu kazanıyor. 27 Ağustos’a kadar geçerli olan kampanyada, elde edilecek indirim kodları, tüm CarrefourSA’larda, CarrefourSA Kart ile yapılan 100 TL ve üzeri alışverişlerde, 31 Ekim 2017’ye kadar geçerli olacak.

Kampanya ve İDO’nun sefer saatleri hakkında www.ido.com.tr adresinden detaylı bilgi alınabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz