Horoz Lojistik’in Ankara Lojistik Merkezi açıldı

0
974
horoz-lojistik-ankara
Horoz Lojistik Kargo Hizmetleri ve Tic. A.Ş.'nin Ankara'da inşa ettiği lojistik merkezinin resmi açılışı 12 Şubat tarihinde gerçekleştirildi.

Horoz Lojistik Kargo Hizmetleri ve Tic. A.Ş.‘nin Ankara’da inşa ettiği lojistik merkezinin resmi açılışı 12 Şubat tarihinde gerçekleştirildi. İleri teknolojik altyapısı ile dünya standartlarında hizmet veren lojistik merkezi, 33 bin metrekaresi kapalı olmak üzere 50 bin metrekare alan üzerine kurulu.

Türkiye ve dünya çapında marka değeri olan önemli müşterilere hizmet vermek amacıyla 2019 yılında kurulan lojistik merkezi, 15 Nisan 2019 tarihi itibariyle Türkiye’nin yabancı yatırımlı en büyük beyaz eşya şirketi ünvanına sahip BSH Türkiye’ye hizmet vermeye başladı. Avrupa’nın en çok tercih edilen markalarından Bosch ve Siemens’in yanı sıra Gaggenau ve Profilo markaları ile Türkiye’ye değer katan BSH Türkiye, bu lojistik merkezinden Ankara ve Ankara’nın doğusundaki bölgelere operasyon gerçekleştirecek.

Ankara Lojistik Merkezi’nin resmi açılışı Horoz Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Taner Horoz ve BSH Türkiye İcra Kurulu Üyesi (COO-TR) Dr. Joerg Schaupp’ın ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Törene T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Dr. Ömer Fatih Sayan ve Ankara Milletvekili Prof. Dr. Arife Polat Düzgün‘ün yanı sıra bakanlıkların, resmi kurumların ve özel sektörün üst düzey temsilcileri, müşteriler ve iş ortakları katıldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here