Hegelmann Nakliye Grubu’na 540 DAF XF

1
1540
Alman Hegelmann Nakliye Grubu, filosunu 540 adet DAF XF 480 çekici ile genişletiyor.
Renault Trucks

Tanınmış uluslararası nakliye şirketi Hegelmann Nakliye Grubu, 540 DAF XF 480 Super Space Cabçekici ile filosunu genişletiyor. Çekiciler, programlı bir teslimatla 2019 ve 2020 yılları arasında Almanya’nın güneyinde yerleşik nakliye şirketine teslim edilecek.

1998 yılında kurulan Hegelmann Transporte Group; otomobil, ağır sanayi ve gıda endüstrisi alanlarında tam zamanında taşımacılık işinde uzmanlaşmış durumda. Hegelmann, 4 bin çalışanı, 2 bin çekicisi ve 2 bin treyleri ile Algarve’den Çin sınırına kadar faaliyet gösteriyor. Şirketin merkezi Stuttgart yakınlarındaki Karlsdorf-Neuthard’da bulunuyor

Yeni sipariş edilen kamyonlar, Öngörülü Seyir Kontrolü (PCC), Şerit Değiştirme Uyarı Sistemi (LDWS) ve Gelişmiş Acil Durum Fren Sistemi (AEBS) ile donatılıyor.

Azami çalışma süresi, yüksek yatırım getirisi

Aile işletmesinin iki sahibinden biri olan Siegfried Hegelmann, konuyla ilgili yaptığı açıklamada “Uluslararası büyüme stratejimizi başarılı kılmak için, azami işletme süresi ve kilometrede mümkün olan en yüksek geri dönüşü bekliyoruz. DAF, başkalarına benzemiyor. Onların hedefi bizim kârlılığımız. Bu da DAF’ı ideal ortağımız yapıyor.” dedi.

Sürücülerin beğenisini kazanan kabin

Hegelmann, daha önce de 100 adetten fazla “2018 Yılının Uluslararası Kamyonu” seçilen yeni nesil XF çekici satın almıştı. Sürücüler, DAF’ın en üst modelinde bulunan başarılı sürüş özelliklerinin yanı sıra Super Space Cab kabinin konforunu ve iç hacmini beğendiklerini dile getirdiler. Siegfried Hegelmann, “Çok sayıda profesyonel sürücü sıkıntısı olması da DAF XF’i bir kez daha seçmemizde önemli bir rol oynadı.” dedi.

Hegelmann Nakliye Grubu, zamanında önleyici bakım ve ideal seviyede hizmete hazır araç sağlayan DAF MultiSupport tamir ve bakım sözleşmelerini de tercih etti.

Düşük yakıt tüketimi

Yeni sipariş edilen kamyonlar, Öngörülü Seyir Kontrolü (PCC), Şerit Değiştirme Uyarı Sistemi (LDWS) ve Gelişmiş Acil Durum Fren Sistemi (AEBS) ile donatılıyor. Ayrıca yüksek seviyede rahatlık ve güvenlik sağlayan Uyarlanabilir Hız Sabitleme (ACC) sistemi de araçlarda bulunuyor. 355 kW / 483 bg güç üreten PACCAR MX-13 motoru, düşük yakıt tüketimine karşın yüksek esneklik sunuyor.

1100’den fazla servis noktası

Düzenli araç bakımları için DAF XF, DAF’ın 1100’den fazla bayi ve servis noktası ile sağlanan 200 bin km’ye kadar servis aralığına sahip bulunuyor. Hegelmann Nakliye Grubu, zamanında önleyici bakım ve ideal seviyede hizmete hazır araç sağlayan DAF MultiSupport tamir ve bakım sözleşmelerini de tercih etti.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz