Hareket, Breakbulk Middle East Fuarı’nda sektör profesyonelleriyle buluştu

0
1226
hareket_Breakbulk__1_
Hareket, Breakbulk Middle East Fuarı’nda sektör profesyonelleriyle buluştu.

Hareket Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliği, 25 – 26 Şubat tarihlerinde Dubai’de düzenlenen Breakbulk Middle East Fuarı’na katıldı. Hareket, fuarda Ortadoğu bölgesinde faaliyet gösteren sektör profesyonellerine uzman ve tecrübeli ekibi, teknolojisi ve yüksek hizmet standartlarıyla sunduğu çözümleri tanıttı.

60 yılı aşkın bir süredir ağır kaldırma ve taşımacılık hizmetleri sunan, sektörün uzman şirketi Hareket, bu yıl 25 – 26 Şubat tarihleri arasında Dubai’de düzenlenen ve Ortadoğu bölgesinin en prestijli fuarlarından biri olan Breakbulk Middle East Fuarı’nda yerini aldı. Hareket, 70’i aşkın ülkeden ziyaretçinin yer aldığı fuarda Birleşik Arap Emirlikleri ve Körfez Bölgesi’nde faaliyet gösteren EPC firmaları, taşıma işleri komisyoncuları, ağır ve gabari dışı üretim yapan sanayi kuruluşlarına sunduğu yaratıcı çözümleri tanıttı. Fuarda, Dubai’deki Ortadoğu bölgesi merkez ofisinin yaptığı çalışmaları da aktaran Hareket, bölgedeki gücünü gözler önüne serdi.

Hareket’in 2018 yılında faaliyete geçen Dubai’deki Ortadoğu bölgesi merkez ofisi, ağır ve gabari dışı yük taşımacılığı ile ağır kaldırma hizmetleri alanında kendi mühendislik ekibi, araç ve makine parkıyla hizmete veriyor. Türkiye’nin yanı sıra Türkmenistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Kazakistan, Özbekistan, Gürcistan, Romanya ve Azerbaycan gibi 20’yi aşkın ülkede birçok önemli projede yer alan Hareket, yeni işbirlikleriyle Ortadoğu pazarındaki gücünü perçinlemeyi hedefliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz