Halk otobüsçülere Mercedes-Benz Conecto

0
882
istanbul-Halk-Otobusu_21.02.2019
Mercedes-Benz Türk tarafından İstanbul Halk Otobüsü A.Ş.’ye satışı gerçekleştirilen bir adet Mercedes-Benz Conecto; Ahmet Boylu, Fatih Uluman ve Gürkan Uluman’a teslim edildi.

Mercedes-Benz Türk tarafından İstanbul Halk Otobüsü A.Ş.’ye satışı gerçekleştirilen bir adet Mercedes-Benz Conecto; Ahmet Boylu, Fatih Uluman ve Gürkan Uluman’a teslim edildi. Teslimat esnasında, Conecto otobüslerinin müşteri dostu yakıt performansına ve yüksek konforuna vurgu yapıldı. Müşteri, Mercedes-Benz kalitesine duyduğu güven nedeniyle tercihini yine Conecto’dan yana kullandığını dile getirdi.

Mercedes-Benz Türk tarafından İstanbul Özel Halk Otobüsü’ne satışı gerçekleştirilen bir adet Mercedes-Benz Conecto; Hasan Cayit ve Mahmut Kalkan’a teslim edildi. Teslimat sırasında yetkililer, Conecto’yu düşük işletme maliyeti ve düşük yakıt tüketimi özelliklerinden dolayı tercih ettiklerini dile getirirken, Mercedes-Benz markasına ve Mercedes otobüslerine duydukları güvenden de bahsettiler.

istanbul-ozel-Halk-Otobusu_01.03.2019
Mercedes-Benz Türk tarafından İstanbul Özel Halk Otobüsü’ne satışı gerçekleştirilen bir adet Mercedes-Benz Conecto; Hasan Cayit ve Mahmut Kalkan’a teslim edildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here