Gülsan Taşımacılık, DAF’ı tercih etti

0
697
Gülsan Taşımacılık'a teslim edilen DAF XF 480 super space cap
Gülsan Taşımacılık'a teslim edilen DAF XF 480 super space cap

DAF Trucks Türkiye Gülsan Taşımacılık‘a 4 adet yeni DAF XF 480 Super Space Cap teslim etti. Törende DAF Trucks Türkiye Genel Müdürü Gregor van der Mark araçların anahtarlarını Gülsan Uluslararası Taşımacılık’ın  Genel Müdürü ve aynı zamanda da sahibi olan Kemal Gül‘e teslim etti.

Tören sırasında bir konuşma yapan Gülsan Uluslararası Taşımacılık Genel Müdürü Kemal Gül, ürünleri Avrupa’ya taşırken DAF’ın tasaruuflu yakıt tüketiminden, Avrupa’daki servis ağından ve Hatay’daki bayisi Atılım’ın hizmetlerinden memnuniyetlerini dile getirdi. DAF sayesinde taşımacık sektöründe para kazanmanın mümkün olduğunu ifade eden Kemal Gül, 2020 yılında araç filolarını daha fazla DAF ile genişletmek istediklerini ifade etti.

DAF Trucks Türkiye Genel Müdürü Gregor van Dermark ile Gülsan Taşımacılık Genel Müdürü Kemal Gül
DAF Trucks Türkiye Genel Müdürü Gregor van der Mark ile Gülsan Taşımacılık Genel Müdürü Kemal Gül

DAF Trucks Türkiye Genel Müdürü Gregor van der Mark, “DAF olarak Gülsan Taşımacılık gibi araçlarımızın yüksek kalitesi ve mükemmel yakıt tüketimini takdir eden müşterilerimiz ile çalışmaktan memnuniyet duyuyoruz. Bu satışı mümkün kılan bayimiz Atılım Otomotiv’e teşekkür ederim.” şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here