Goodyear, yenilikçilik alanındaki çalışmalarını Lüksemburg’daki yeni merkezinde sürdürecek

0
1390

Goodyear, Lüksemburg Otomotiv Kampüsü’ndeki yeni tesisi için geri sayıma başladı. Kavramı AssarUniversum Mimarlık tarafından oluşturulacak ve kiralanabilir alanı 16 bin m2 olan yeni binanın 2020 yılı başında hazır olması planlanıyor. Binada Goodyear‘ın küresel yenilikçilik merkezinin yanı sıra şu anda Lüksemburg merkezli bölgesel ve küresel birimleri de yer alacak ve yaklaşık bin 100 çalışan görev yapacak.

Binanın tasarımı, şirketin geleceğin hareketliliğini hedef alan akıllı, güvenli ve sürdürülebilir yenilikçiliğe verdiği önemi yansıtacak. Bina, ekipler arasında bağlantıyı ve işbirliğini destekleyecek ve kampüs hayatının sunacağı avantajları da katarak açık, yenilikçi, ilham veren bir çalışma ortamı oluşturacak şekilde tasarlandı. Ayrıca binada çalışanlara özel bir restoran ve spor salonu ile ürün tanıtımı, yenilikçilik ve medya etkinlikleri, sergiler ve ekip toplantıları için bir etkinlik merkezi de bulunacak.

EMEA Bölgesi Ürün Geliştirmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı Carlos Cipollitti konuyla ilgili olarak “Lüksemburg Otomotiv Kampüsü’ndeki yeni tesisimize taşınmak Goodyear için önemli bir dönüm noktası olacak. Yeni tesis, Goodyear’ın hızla değişen dünyada müşterilerinin ve tüketicilerinin ihtiyaçlarını anlayan akıllı ürün ve hizmetler geliştirip sunarak, geleceğin hareketliliği çözümlerine yapacağı katkılara da ivme kazandıracaktır.” dedi.

Goodyear, Lüksemburg Otomotiv Kampüsü’ndeki yeni tesisi için geri sayıma başladı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz