Schaeffler, INA Zincirli Tahrik Bileşenleri ve INA Devir-daim Pompaları için hazırladığı 2017/2018 yedek parça kataloğunu piyasaya sundu

0
1289

Schaeffler’in Otomotiv Bağımsız Yenileme Pazarı’na yönelik hazırladığı binek otomobiller ile hafif ticari taşıtlar için INA Zincirli Tahrik Bileşenleri ve Isı Yönetim Modülü içeren INA Devir-daim Pompaları’nın 350 sayfadan oluşan 2017/2018 yedek parça kataloğu piyasaya çıktı.

Schaeffler’in “INA Zincirli Tahrik Bileşenleri” kataloğunda 60’dan fazla üreticiden araç tipleri için yaklaşık 540 ayrı ürün listeleniyor. 1997 ve 2017 yılları arasında imal edilen araç modellerine yönelik bu referans çalışma, zincir gergileri, kılavuz raylar, zincirler ve zincir dişlileri gibi bağımsız yedek parçaların yanı sıra Schaeffler‘in güvenilir ana tahrik sistemi onarımı için otomotiv bağımsız yenileme pazarına sunduğu INA Zincirli Tahrik Kitleri ürün yelpazesinin tamamını içeriyor. Katalog ayrıca uygun özel servis takımları hakkında da bilgi veriyor.

Schaeffler‘in yeni “INA Devir-daim Pompaları” kataloğunda ise 80’den fazla üreticinin araç tipleri için 630’dan fazla farklı uygulama hakkında bilgi bulunuyor. Bu katalog, hem mekanik, vakum kontrollü ve elektrikli devir-daim pompaları hem de Schaeffler‘in bağımsız yenileme pazarına INA markası altında sunduğu akıllı ısı yönetim modülünden oluşuyor. Katalogda yer alan ilave bilgiler arasında INA Devir-daim Pompaları’nın yüksek kalitesi hakkında daha ayrıntılı açıklamalar da bulunuyor. Bu açıklamalara örnek olarak “Hayati bileşenler, özellikle de mekanik bilezikler için kullanılan sağlam ve aşınmaya dayanıklı malzemeler, INA Devir-daim Pompaları’nın yüksek sıcaklıklarda bile sızdırmasını önler” gösterilebilir.

Net sayfa düzeni ve akıllı katalog yapısı sayesinde distribütörler ve tamirhane çalışanları aradıkları yedek parça ve onarım çözümünü kolayca bulabilecekler. Katalogların yeni basımlarında, parçaların bulunmasını kolaylaştıran, araca özgü bilgiler de dâhil olmak üzere tip, model yılı ve ürün grubu için açıklayıcı semboller kullanılan etkileyici bir resimli sistem bulunuyor. Ayrıca tüm bilgiler İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca ve İspanyolca olmak üzere beş farklı dilde sunuluyor.

Tamirhaneler, binek otomobiller ve hafif ticari taşıtlar için 2017/2018 “INA Zincirli Tahrik Bileşenleri” ve “INA Devir-daim Pompaları” katalogları Schaeffler Automotive Aftermarket yetkili distribütörlerinden edinilebilir. Bu arada eski araçlara özel parçalar veya Schaeffler’in tüm otomotiv yedek parça yelpazesi gibi ilave bilgiler, aftermarket uzmanlarının REPXPERT (www.repxpert.com) tamirhane portalında yer alan çevrim içi katalogda bulunabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz