Goodyear UltraGrip Performance, Sport Auto dergisinin kış lastiği testinin birincisi oldu

0
1119
Renault Trucks

Almanya’nın önde gelen otomotiv dergisi Sport Auto, her yıl düzenlediği kış lastiği testinin sonuçlarını yayımladı. Goodyear UltraGrip Performance, bu testi ilk sırada geçen lastik oldu. Dergi, Goodyear UltraGrip Performance’ı birincilikle ödüllendirirken, aynı zamanda ‘kesinlikle tavsiye edilir’ şeklinde değerlendirdi.

Kış lastiği Goodyear UltraGrip Performance, sürücülerin zorlayıcı kış koşullarında ihtiyaç duydukları performansı sunuyor. Almanya’nın önde gelen otomotiv dergisi Sport Auto, UltraGrip Performance’ın, özellikle ıslak zeminde gösterdiği sıradışı yol tutuşuna vurgu yaptı. Tüm kategorilerde çok iyi performans sergileyen Goodyear UltraGrip Performance, kış koşullarında güven veren sürüş özellikleri ile öne çıkarken, kuru zemindeki dengeli performansı ile de övgü topladı.

Goodyear Avrupa Pazarlama Kurulu Başkanı (CMO) Mike Rytokoski; “Bu test sonuçları, UltraGrip Performance lastiğinin kış koşullarındaki üstün performansının en somut kanıtı. Mühendislerimiz, sürücülere gönül rahatlığıyla yolculuk etmeleri için, en iyi kış lastiklerini geliştirmek adına çok sıkı bir çalışma sergiliyorlar.” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz