Goodyear Lastikleri T.A.Ş Tüketici Lastikleri İş Birimi Direktörü Ertan San oldu

1
722
Goodyear_Lastikleri_Ertan_San
Goodyear Lastikleri T.A.Ş Tüketici Lastikleri İş Birimi Direktörü Ertan San

Goodyear Lastikleri T.A.Ş., Tüketici Lastikleri İş Birimi Güneydoğu Anadolu Bölge Müdürü Ertan San‘ı Goodyear Lastikleri T.A.Ş Tüketici Lastikleri İş Birimi Direktörü olarak atandı.

Ertan San, görevi Goodyear Ortadoğu ve Afrika yönetimine bağlı olarak Kuzey ve Batı Afrika’dan sorumlu Satış Direktörü olarak atanan Tüketici Lastikleri İş Birimi Direktörü Alpay Selçuk’tan devraldı.

Çukurova Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Ertan San, Goodyear’a katılmadan önce hızlı tüketim sektöründe görev aldı. 2012’de Ticari Lastikler Güneydoğu Anadolu Bölge Müdürü olarak Goodyear Ailesi’ne katılan Ertan San, 2015 yılında Goodyear Stratejik Müşteriler Müdürü olarak görev yaptı. Sonrasında, 2018 yılına dek Tüketici Lastikleri İş Birimi Orta Anadolu ve Güneydoğu Anadolu Bölge Müdürlüğü görevini üstlenenen Ertan, yönetmiş olduğu bölgelerde satış büyümesine ulaşabilmek ve bu alandaki stratejileri desteklemek amacıyla satış ekibini yönetmek ve geliştirmeye odaklandı. Ertan San ayrıca, organizasyonel hedefler doğrultusunda bölgedeki bayilerin yönetimi, geliştirilmesi, değerlendirilmesi ve eğitimi için gerekli aktiviteleri koordine etti.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here