GO, üç farklı ‘Stevie Ödülü’ kazandı

1
580
Eyup_Aratay
Türkiye LPG Derneği Başkanı Eyüp Aratay

GO, en prestijli küresel iş ödüllerinden “Stevie Satış ve Müşteri Hizmetleri Ödülleri”nde üç ödül birden kazandı. GO, Las Vegas’ta düzenlenen galayla ödüllerini aldı. İpragaz CEO’su Eyüp Aratay, “GO ile henüz beşinci yılda kazandığımız küresel ödüller, arzuladığımız kaliteyi yollara yansıtabildiğimizin de birer tescili oldu. GO’nun müşteri sadakat programı alanında önemli bir dinamizm yaratan GO CARD ile aldığı bu prestijli ödüllerden dolayı, emeği geçen tüm arkadaşlarımı kutluyorum.” dedi.

Yarım asrı aşkın köklü geçmişi ile Türkiye enerji sektörünün öncü kuruluşu İpragaz’ın akaryakıt sektöründeki genç ve dinamik markası GO, uluslararası arenada imza attığı önemli bir başarıyla kalitesini tescilledi. GO, 2002 yılından bu yana, kuruluşların ve çalışan profesyonellerin dünya çapında başarılarına katkı sağlamak hedefiyle yaratılan iş dünyasının en saygın küresel ödüllerinden Stevie Ödülü’nü kazandı. Küresel prestije sahip yarışmanın “Stevie Satış ve Müşteri Hizmetleri Ödülleri” programında GO, üç farklı kategoride ödül almaya hak kazandı. GO, müşteri sadakat programı alanında önemli bir dinamizm yaratan GO CARD ile ‘En İyi Pazarlama Çözümleri’ ve ‘En İyi Teşvik Yönetim Çözümü’ kategorilerinde altın, ‘Müşteri etkileşimini artırma” kategorisinde ise bronz ödüle layık bulundu.

Stevie Satış ve Müşteri Hizmetleri Ödülleri”, 23 Şubat Cuma günü Las Vegas Nevada’daki Caesars Palace’ta düzenlenen ve dünyanın dev markalarının da aralarında bulunduğu uluslararası şirketlerin üst düzeyde temsil edildiği gala töreniyle sahiplerini buldu.

GO, sektöre hareket ve yenilik kattı

GO’nun çok genç bir marka olmasına rağmen küresel boyutta bir ödül kazanmasının önemini vurgulayan İpragaz CEO’su Eyüp Aratay, “GO’yu mükemmeliyetçi bir yaklaşım ve küresel standartlarda yarattık. GO, çağdaş ve dinamik yapısı ile Türkiye akaryakıt sektörünün birçok alanına, hareketlilik getirdi, yenilikler kattı. GO CARD ile yeni nesil yakıt istasyonlarımızı ziyaret eden her GO CARD’lı müşterimiz, akaryakıt ve otogaz alımlarında puan kazanıyor ve kazandıkları puanları hediye yakıt olarak istasyonlarımızda değerlendirebiliyor. İstasyon ağımızın genişlemesiyle her geçen gün artan GO CARD’lı müşterilerimize en uygun çözümleri sunabilmek ve müşteri memnuniyetini artırmak en önemli hedeflerimizden biri konumunda. EFQM Mükemmellikte Yetkinlik Tanıma Programı’na ilk başvurusunda beş yıldıza layık görülen GO’nun beşinci yılında aldığı bu prestijli ödüller, arzuladığımız kaliteyi yollara yansıtabildiğimizin ikinci ve uluslararası tescili oldu. GO; özgün özellikleri, yüksek standartları ve kalitesi ile sektöründe fark yarattı. Tüm Türkiye’deki yaygınlığını güçlendirerek artıran GO, yeni nesil yakıt istasyonlarında ürün ve hizmet kalitesi ve GO CARD sadakat programı ile bulunduğu her noktada araç sahiplerinin ilk tercihleri arasında yer almaya başladı. Bu başarının kazanılmasında emeği geçen tüm arkadaşlarımı kutluyorum.” dedi.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here