Gezgin Uluslararası Nakliyat’a Volvo FH16 750 BG

0
275
Gezgin_Nakliyat_Gorsel2
Volvo Trucks, Gezgin UIuslararası Nakliyat’a 750 beygir motor gücü ve yakıt verimliliğiyle uzun yol taşımacılığı için ideal olan Volvo FH16 750 BG satışı gerçekleştirdi.

Balkan ülkeleri ağırlıklı olmak üzere uluslararası taşımacılık yapan Gezgin Uluslararası Nakliyat, filosunu 325 tona varan yükü kolayca taşıyacak gücün yanı sıra yüksek konfor ve güvenliğe sahip Volvo FH16 750 BG ile genişletti.

Temsa İş Makinaları’nın distribütörlüğünü yaptığı, kalite, güvenlik ve çevreye saygı ilkelerini esas alan Volvo Trucks, Gezgin UIuslararası Nakliyat’a 750 beygir motor gücü ve yakıt verimliliğiyle uzun yol taşımacılığı için ideal olan Volvo FH16 750 BG satışı gerçekleştirdi.

Uzun yol taşımacılığında güçlendirilmiş 750 beygirlik motoruyla, Volvo FH16 750 BG’nin yakıt verimliliği ve sağlamlığı sebebiyle Gezgin UIuslararası Nakliyat’ın tercihinde etkili oldu. Volvo FH16 750 BG, aerodinamik tasarımı, geniş ve konforlu kabini, artırılmış güvenliği ve sürücülerin işini kolaylaştıran dinamik direksiyon, adaptif uzun far, Elektronik Kontrollü Fren Sistemi, Şerit Koruma Yardımı ve Stabilite Yardımı, yolcu köşe kamerası gibi ekipmanları ile de beğeni topluyor. Bununla beraber, Volvo FH16 750 BG kamyonlar yüksek ikinci el değerine sahip.

Gezgin_Nakliyat_Gorsel1
Teslimat, Gezgin Uluslararası Nakliyat firma sahibi Tuncay Gezmiş, Temsa İş Makinaları – Volvo Trucks Kamyon Saha Satış Müdürü Yetkin Leventeli ve Kamyon Yedek Parça Satış Müdürü Cihan Kayan’ın katılımı ile gerçekleşti.

Teslimat, Gezgin Uluslararası Nakliyat firma sahibi Tuncay Gezmiş, Temsa İş Makinaları – Volvo Trucks Kamyon Saha Satış Müdürü Yetkin Leventeli ve Kamyon Yedek Parça Satış Müdürü Cihan Kayan’ın katılımı ile gerçekleşti.

Gezgin Uluslararası Nakliyat şirketinin sahibi Tuncay Gezmiş, işbirliği ile ilgili şunları söyledi: “Volvo Trucks ile daha önce de işbirliği yapmıştık. Araçların sağlamlığını, güvenliğini, yakıt verimliliğini ve hizmet kalitesini zaten biliyoruz. 750 beygirlik Volvo FH16 750 BG’yi gücü, yakıt tasarruflu oluşu, şoföre sunduğu konfor ve güvenlik sebebiyle tercih ettik. Volvo Trucks’ın satış sonrasında da çözüm ortağımız olarak yanımızda olacağını biliyoruz.” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here