Brisa’nın yeni dijital çözümüneTÜSİAD SD2’den iki başarı plaketi

0
415
Brisa TUSIAD SD2
Brisa’nın, teknoloji girişimi Signalton Teknoloji işbirliği ile ürettiği “Lastikte Erken Arıza Tespit ve Önleme Sistemi” adlı dijital çözümü, TÜSİAD SD2’de iki başarı plaketine birden layık görüldü.

Sabancı Holding ve Bridgestone Corporation iştiraki Brisa, inovasyon ve girişimcilik platformlarıyla iş birliği içinde sektörü ve mobilite yolculuğunu ileriye taşıyacak yenilikçi mobilite çözümleri geliştirmeye devam ediyor.

Brisa, Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği’nin (TÜSİAD) Sanayide Dijital Dönüşüm (SD2) Programı kapsamında, son teknoloji dijital sinyal işleme teknikleri ve algoritmaları geliştiren girişim Signalton Teknoloji işbirliği ile ürettiği “Lastikte Erken Arıza Tespit ve Önleme Sistemi” adlı dijital çözümü ile iki başarı plaketine birden layık görüldü.

Brisa, üretim süreçlerinde teknolojiyi kullananlarla, teknolojik çözüm sağlayanları buluşturmayı, Türkiye’deki teknoloji tedarikçi ağı ve yetkinliğinin tanıtılmasını ve teknoloji üretimini desteklemeyi amaçlayan TÜSİAD SD2 programını önemli bir iş ortağı olarak konumluyor.

Programda Brisa, Signalton Teknoloji ile eşleşerek birlikte geliştirdiği “Lastikte Erken Arıza Tespit ve Önleme Sistemi” projesi ile, “Uluslararası Rekabetçilik Başarı” kategorisi ile beraber 10 şirket arasından yalnızca tek şirkete verilen “HPE (Hewlett Packard Enterprise) Özel Başarı” kategorisinde başarı plaketine layık görüldü.

İki başarı plaketi birden kazanma başarısını gösteren çözüm, kamyon ve otobüs sınıflarında lastikte oluşabilecek arızaları önceden ön görerek, lastik patlama riskini en aza indiriyor. Bu sayede lastik arızalarından kaynaklanan kazaların önlenmesi sağlanıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz