GEFCO, Türkiye Almanya taşımalarına ağırlık veriyor

1
1678
Renault Trucks


GEFCO, Türkiye ve Almanya’daki ağıyla yürüttüğü yeni pazarlama kampanyasına başlıyor. Müşterilerine en uygun süre ve maliyet ile lojistik hizmetleri sunan GEFCO, iki ay sürecek bu kampanya ile Almanya taşımalarını artırmayı hedefliyor.

GEFCO Türkiye, 17 Mayıs itibariyle başlattığı Almanya Kampanyası ile doğrudan hizmet verdiği Türkiye – Almanya – Türkiye trafiğini artırmak istiyor. İki ay sürmesi planlanan kampanyada özellikle ihracat taşımalarına ve ağır yük taşımacılığına ağırlık verilmesi hedefleniyor.

Kampanya kapsamında haftada altı gün tüm Almanya’ya komple ve ayrıca haftada iki gün parsiyel çıkışlar gerçekleştiriliyor. Komple taşımalar için depodan depoya beş gün transit süresini garanti eden GEFCO Türkiye, ayrıca gümrük ve mali temsilcilik konularında da danışmanlık hizmeti veriyor. Almanya’da GEFCO Wuppertal ve Gross Gerau depolarından diğer bölgelere düzenli dağıtım hizmeti sağlanırken, tüm Türkiye genelinde de GEFCO Türkiye yurtiçi nakliye filosu tarafından yük toplama hizmeti veriliyor.

Almanya – Türkiye yönünde ise haftada altı kez komple, dört kez ise parsiyel, depodan depoya beş gün transit süresi garantili doğrudan çıkışlar düzenleniyor. GEFCO Türkiye yurtiçi nakliye filosu tarafından Türkiye genelinde dağıtım yapılıyor.

Lojistik sektöründe 60 yılı aşkın tecrübesi ile hizmet veren GEFCO, hizmet standardı, rekabetçi fiyatları, tek bir bilgi işlem ağı ile birbirine bağlı ofisleri ve ortak operasyonel standartları ile müşterilerine güvenilirlik, hizmet esnekliği ve şeffaflık sağlıyor.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan GEFCO Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörü Serkan Çelik, “Çokuluslu bir firma olmanın getirdiği avantajları da kullanarak müşterilerimize tam olarak ihtiyaç duydukları şekilde hizmet veriyoruz. Bu kampanya sayesinde Almanya ile iş ilişkileri bulunan potansiyel müşterilerimize ve hâlihazırda bizimle çalışan firmalara daha da rekabetçi bir hizmet sunmayı hedefliyoruz.” şeklinde konuştu.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz