GEFCO, 2019 HappyTrainees ödülüne layık görüldü

0
852
BERGE GEFCO firması, 120 bin araç stoklanabilecek 3 milyon metrekarelik stok alanının yanı sıra 700 kamyon filosu, 100 araç vagonu ve 40 bin metrekare atölye alanı sunacak.
Renault Trucks

GEFCO grubu, dünya, Avrupa ve Fransa kategorilerinde 2019 HappyTrainees ödülüne layık görüldü. GEFCO, ilk kez mutlu çalışan adayları, stajyerler ve uluslararası kurumsal gönüllüler için dünyanın en iyi beş şirketi arasında yer aldı.

2012 yılında oluşturulan ChooseMyCompany.com/HappyIndexTrainees endeksi, öğrencilerin sisteme katılması, desteklenmesi ve yönetilmesi konusunda başarıya ulaşmış şirketleri tanımlıyor. Endeksin iki ana amacı; en iyi sıralamaya sahip şirketleri öne çıkararak genç çalışanlara rehberlik etmek ve katılımcı şirketlerin İK politikalarını şeffaf bir şekilde değerlendirmelerine ortam sağlamak.

2019 endeksinde 50 binden fazla çalışan adayı ve stajyer, kariyer gelişimi, çalışma ortamı, yönetim, motivasyon, gurur ve keyif başlıklı altı kategoride günlük tecrübelerine göre şirketlerini dijital bir ankette değerlendirdiler. (0’dan 5’e kadar)

Bu yıl, HappyTrainees etiketi üç kategoride 3 bin 300’den fazla katılımcı arasından 200 şirkete verildi. Bu üç kategori, yıllık olarak çalıştırılan öğrenci sayısına göre belirleniyor. (500’den fazla, 100 – 499 veya 100’den az)

GEFCO; Dünya, Avrupa ve Fransa etiketlerini kazandı

GEFCO ilk kez, beş üzerinden 3.87 puan ile çalışan adayı ve stajyerlerin en mutlu olduğu en iyi beş küresel şirket (yıllık olarak 100 – 499 öğrenci çalıştıran) arasına girdi. Toplamda, öğrencilerin yüzde 77.6’sı GEFCO‘yu stajyerlik veya uluslararası gönüllülük programı için önereceklerini belirttiler.

GEFCO ayrıca HappyTrainees etiketini Avrupa ve Fransa kategorilerinde de beş üzerinden 3.84 ve 3.85 puanlarıyla elde etti. Bu sonuç, şirketin Fransa ve dünya genelindeki iştiraklerinde uyguladığı işe alım politikasındaki tutarlılığını yansıtıyor.

GEFCO Grubu Yetenek Direktörü Virginie OuterovitchBir kez daha, öğrencilerin bize duydukları güveni gösteren HappyTrainees etiketini almaktan mutluluk ve gurur duyuyoruz. Stajyerlik, kariyer gelişimi ve eğitim GEFCO Grubu‘nun performansının ve başarısının anahtarlarıdır. Özellikle, şirket içindeki inovasyonu geliştirmemize ve şirketimizin geleceğini inşa etmemize yardımcı olacak genç yeteneklere ve onların yeni fikirlerine güveniyoruz. Onlar takımlarımızda önemli bir rol oynuyorlar ve bizim onlara mesajımız şu: bize katılın!” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz