Tırsan, “Yılın Lojistik Dostu Kurumu” ödülüne layık görüldü

0
463

Tırsan, 3’üncü Ekonomi Ve Lojistik Zirvesi  programı kapsamında yapılan ödül töreninde “Yılın Lojistik Dostu Kurumu” ödülünü aldı.

Tırsan, Türkiye’de ve Avrupa’da müşterilerine sağladığı nitelikli hizmet sunuyor. 14 Mayıs 2018 tarihinde İstanbul Hilton Bomonti Hotel’de gerçekleştirilen 3’üncü Ekonomi Ve Lojistik Zirvesi  programı kapsamında yapılan ödül töreninde Türkiye’nin önder treyler üreticisi Tırsan, Alo Tır ve Kässbohrer yol yardım hizmetleriyle “Yılın Lojistik Dostu Kurumu” ödülüne layık görüldü. Ekonomi dünyası, kamu ve lojistik sektörünü bir araya getireren etkinlikte, toplam 12 kategori üzerinden değerlendirme yapıldı.

Tüm çözümlerimizin temelinde müşterilerimiz yer alıyor

Taşımacılık sektörünü yakından ilgilendiren önemli konuların masaya yatırıldığı zirvede Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Üyesi Zeynep Nuhoğlu Yılın Lojistik Dostu Kurumu” ödülüne layık görülmenin gurur ve mutluluğunu yaşadıklarını belirtti. Zeynep Nuhoğlu,Türkiye’nin ilk 100 ihracatçı şirketinden biri olarak, son dönemde aldığımız ödüllere bir yenisini daha ekleyerek ‘Yılın Lojistik Dostu Kurumu’ seçildik. Bu gurur verici gelişmeler bizlere, Tırsan olarak tüm çözüm ve hizmetlerimizin merkezine müşterilerimizi koymamızın sektör tarafından da görüldüğünü ve takdir edildiğini hissettiriyor. Bu ödülü sektörün rekabetçiliği ve sürdürülebilirliği için hackaton temposunda 7/24 çalışan tüm Tırsan ailesi adına almaktan gurur duyuyorum. Bu değerli organizasyonda emeği geçen ve bizi bu ödüle layık gören herkese de teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

Tırsan Alo Tır ve Yol Yardım, müşterilerin her daim yanında

Tırsan, Türkiye’de 50, yurt dışında 364 yetkili servis noktasında uzman personeli, nitelikli hizmet ve koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibi ile sektördeki 41 yıllık önderliğini satış sonrası hizmetlerde de sürdürüyor.

Müşterilerinin sadece satış öncesinde değil, satış sonrası sürecinde de her zaman yanında olan Tırsan, 2010 yılında hayata geçirdiği Alo Tır ve Yol Yardım hizmeti ile kesintisiz hizmet sunmaya devam ediyor. Alo Tır 7/24 hizmet ile gelen çağrılar ortalama 30 saniye içerisinde cevaplanarak, müşterilerinin yolda kalmaması sağlanıyor. Aynı zamanda servis yönlendirmeleri ve her konuda müşteri istekleri de karşılanıyor.

Tırsan, Kässbohrer Yol Yardım ile Avrupa ve Rusya dahil olmak üzere 27 ülkede, 23 dilde hizmet veren yol yardım hizmeti sağlıyor. Acil durumlarda anlaşmalı olduğu 6 bin 500 noktada müşterilerine çözüm sunuyor. Kässbohrer’in 350’nin üzerinde yetkili servisi, Avrupa ve Rusya yollarında çalışan müşterilerinin, bakım, tamir, yedek parça ihtiyaçlarını hızlı ve etkili bir şekilde gideriyor. 2016 yılında Avrupa çapında, uluslararası ihtiyaçlara yönelik hayata geçirdiği bakım onarım hizmeti ile Tırsan, K-Advance Care adı verilen bu hizmet ile Avrupa genelinde 16 ülkede, 6 bin servis noktasında Kässbohrer marka treylerlere, ihtiyaca yönelik olarak belirlenebilen sabit ücretli bakım avantajı sunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here