GAZelle NN panel van satışa sunuldu

0
195
gazelle-van
Rusya’nın en büyük endüstriyel grubu olan Basic Elements’in bir alt kuruluşu olan GAZ Grup, Türkiye'de GAZelle NN Panel Van satışına başladı. Araçlar 13,5m3 versiyonuyla GAZ Türkiye bayilerinde satışa sunuldu.

Haziran ayında tamamıyla yenilenerek GAZelle NN Kamyonet olarak satışa sunulan modelin 13,5m3 hacimli Panel Van versiyonu Türkiye pazarına sunuldu.

Tekrar tasarlanan GAZELLE NN; yeni tasarım motor kaputu, çamurluk, yan dikiz aynaları, tampon, ön ızgara ve LED farlarla daha agresif ve şık bir profile büründü.

Performansı yükselen GAZelle NN’nin motoru daha da güçlendi. Euro 6 emisyon sınıfına sahip olan Cummins F2.8 motoru, 170 BG güç ve 450 Nm tork üretiyor. Dokunmatik tuşlara sahip ön konsol, dijital ekranları ve hız sabitleme fonksiyonuyla çok daha teknolojik. Yeni 6 ileri joystick vites kollu şanzıman daha sessiz ve konforlu bir sürüş sunuyor. Ayrıca sürücü tarafı hava yastığı, ön sis farları ve 270 derece açılır mıknatısla sabitlenen arka kapılar standart olarak sunuluyor.

Gaz Türkiye Genel Müdürü Cengiz Yüksel, GAZ’ın artık sadece fiyat avantajı ile değil; geniş ürün gamı, tasarımı, konforu, performansı, kalitesi ve hizmet seviyesi ile de dikkatleri çekmeye başladığını belirterek, yeni GAZelle NN Panel Van’ın daha satışa sunulmadan beğeni kazanarak müşteriler tarafından ön sipariş verildiğini dile getirdi. Euro 6 emisyon sınıfına sahip ürün gamının Panel Van NN ile tamamlandığını kaydeden Cengiz Yüksel, yılın son 3 ayında artan talebe yetişebilmek için üretim adetlerini artıracaklarını ifade etti.

GAZelle NN Panel Van ve Kamyonet Türkiye’de Sakarya’da üretiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here