Foton Daimler Auman Galaxy, “2022 Yılının Çin Kamyonu” ödülünü kazandı

0
327
Foton-Daimler-Auman-Galaxy
Foton Daimler Auman Galaxy, “2022 Yılının Çin Kamyonu” (CTOY 2022) ödülünü kazandı.

Medya ve endüstri temsilcilerinin yanı sıra kullanıcılardan oluşan 9 kişilik Yılın Çin Kamyonu Jürisi, Foton Daimler Auman Galaxy‘yi “2022 Yılının Çin Kamyonu” (CTOY 2022) olarak seçti.

28 Aralık 2021 tarihinde Pekin’de çevrimiçi olarak düzenlenen Yılın Çin Kamyonu (CTOY 2022) Sonuç Açıklama ve Ödül Töreni’nde Yılın Çin Kamyonu Jürisi, bu önemli ödülü Foton Motor Group Başkan Yardımcısı Li Jian‘a verdi.

Yol testine iki model katıldı: Foton Daimler Auman Galaxy ve JAC Gallop V7.

Değerlendirme kurallarına göre Yılın Çin Kamyonu (CTOY) Ödülü‘nün toplam yüklü araç ağırlığı (AYA) 3,5 tonun üzerinde olan ve geçtiğimiz 12 ay içinde piyasaya sürülen Çin markalı kamyonlara verilmesi amaçlanıyor. Değerlendirmenin temel göstergeleri arasında ekonomi, güvenlik, konfor, çevre koruma, TCO (Toplam Sahip Olma Maliyeti) vb. bulunuyor.

Eşsiz fütüristik görünümü, geleneksel kavramın ötesine geçen renk eşleştirme tasarımı ve eksiksiz ve ayrıntılı iç işlev konfigürasyonu ile Foton Daimler Auman Galaxy, tasarım estetiği ve uygulanabilirlik arasındaki mükemmel dengeyi kuruyor.

Group-photo-of-guests-at-the-award-ceremony
28 Aralık 2021 tarihinde Pekin’de çevrimiçi olarak düzenlenen Yılın Çin Kamyonu (CTOY 2022) Sonuç Açıklama ve Ödül Töreni’nde Yılın Çin Kamyonu Jürisi, bu önemli ödülü Foton Motor Group Başkan Yardımcısı Li Jian’a verdi.

Ekim 2021’de gerçekleştirilen Yılın Çin Kamyonu değerlendirmesinde, Yılın Çin Kamyonu Jürisi üyeleri, Foton Daimler Auman Galaxy‘nin görünümü ve kabini için takdirlerini dile getirdiler. Foton Daimler Auman Galaxy‘nin ızgarası, sert ve esnek aerodinamik gövde, galaxy matrix LED dijital farlar ve rüzgar direncini azaltabilen, böylece estetik ve bilimin organik birlikteliğini gerçekleştirebilen elektrikli ayarlanabilir hava saptırıcılar ile birlikte dünyada ilk kez şirketin LOGO’su etrafında “altın oran” estetik tasarım yöntemi ve yenilikçi “Galaxy” tasarım yöntemi ile tasarlandı.

Foton Daimler Auman Galaxy‘nin iç düzeni, insani ve genç tasarım stilini yansıtıyor ve 12,3+10 inç çift LCD ekran ile kavisli bir yüzeyi ve düzgün ve esnek bir çalışma alanını benimsiyor. Kabin, tümü popüler trendler olan 4 kademeli pedal, 4 noktalı süspansiyon, düz zemin ve geniş alan tasarımı ile yapılandırılıyor. Ayrıca erişilebilir kontrol cihazı, kablosuz şarj cihazı, ultra geniş konforlu yatak ve uygun saklama alanı, bölmeli bağımsız otomatik klima, Grammer 115 nesil havalı süspansiyonlu koltuk, önde yaprak yay ve arkada ZF havalı süspansiyon tasarımı ile sürüş konforu, yol tutuş ve kabin konforu açısından Çin’de en üst seviyeye ulaşılıyor.

Auman-Galaxy-interior
Foton Daimler Auman Galaxy’nin iç düzeni, insani ve genç tasarım stilini yansıtıyor ve 12,3+10 inç çift LCD ekran ile kavisli bir yüzeyi ve düzgün ve esnek bir çalışma alanını benimsiyor.

Yılın Çin Kamyonu Jürisi üyeleri ayrıca Cummins A13 ulusal VI-580 BG dizel motor, ZF 12 vitesli AMT otomatikleştirilmiş manuel şanzıman ve entegre retarderden oluşan “Süper Güç Aktarma Organlarıyla Donatılmış Süper HDT”yi övdü. Çin’in ilk A·OS ağır kamyon akıllı işletim sistemiyle birleştiğinde, yüksek güç ve yüksek vites değiştirme verimliliği ile düşük yakıt tüketimi ve yayım elde ediliyor.

Jüri adına, Yılın Çin Kamyonu Jüri Başkanı Yu Jing, şunları söyledi: “Auman Galaxy’nin ortaya çıkışı, yüksek kaliteli ağır kamyonlara giden yolu keşfetme konusunda Auman’ın sağlam bir izini bıraktı: ürünlerin hem gücünün hem de yayımının iyileştirilmesini göstermekle kalmıyor, aynı zamanda araç işlevi ve görünümü açısından yeni bir tasarım ve genel optimizasyon yapıyor ve üst düzey ağır kamyonların çağrışımını ve tabiatını içeriden dışarıya yorumluyor, böylece sürücüler ve yolcular için büyük koruma ve özeni yansıtıyor ve lojistik kullanıcılarına gelecekteki operasyonel değerlerin iyileştirilmesi için alan sunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here