Ford’dan mayıs ayında “0 Faiz” fırsatı

0
1251

Ford, mayıs ayında hem binek hem de ticari modellerde müşterilerine “0 faiz” fırsatı sunuyor. Focus ve Courier modellerinde de mayıs ayı boyunca FKasko satın alımında poliçe fiyatından 400 TL indirim Ford müşterilerini bekliyor.

Binek araçlarda “0 Faiz”

Ford, mayıs ayında müşterilerine tüm binek araçlarda “Her Şey Dahil Finans Paketi” kapsamında FKasko alınması durumunda 30 bin TL, 18 ay ve yüzde 0 faiz kampanyasını ve bu paketten yararlanmayan müşterileri için de 30 bin TL, 15 Ay, yüzde 0 faiz kampanyası sunuyor. Ayrıca, 0 faiz kampanyasını tercih etmeyen müşteriler için de yüzde 1 peşin alım indirimini sunuluyor. 2017 model yılı Kuga ve Courier Journey model araçlarda 20 bin TL, 20 ay ve yüzde 0,99 faizli kredi kampanyası mayıs ayında da devam ederken, “Her Şey Dahil Finans Paketi” kapsamında FKasko satın alan müşterilerine ise 20 bin TL, 20 Ay, yüzde 0.95 faiz desteği de sunmaya devam ediyor.

Ticaride avantajlı kampanyalar ve “0 faiz” fırsatı devam ediyor

Transit minibüs modellerinde “Her Şey Dahil Finans Paketi” kapsamında FKasko satın alınması durumunda 55 bin TL, 12 Ay, yüzde 0 faiz kampanyasını mayıs ayında da sürdüren Ford, paketten yararlanmayan müşterilerine de 50 bin TL, 12 Ay, yüzde 0 faizli kredi fırsatı sunuyor. Buna ek olarak, mayıs ayında Transit Minibüs Okul Taşıtı modelleri için ilk 3 ay ödemesiz 40 bin TL, 12 Ay Vade, yüzde 0 faiz kredi kampanyası da Ford müşterilerini bekliyor. Ayrıca, Courier (Courier Journey modelleri hariç) modellerinde “Her Şey Dahil Finans Paketi” kapsamında FKasko satın alınması durumunda 36 bin TL, 18 Ay, yüzde 0 faiz kampanyası mayıs ayında da devam ederken, paketten yararlanmayan müşterilere 30 bin TL, 18 Ay, yüzde 0 faiz kampanyası sunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz