Ford’dan 0 Faiz Kampanyası

0
1536

Ford, mart ayında düzenlediği kampanyalarla hem binek hem de ticari taşıtlar için cazip fırsatlar sunmaya devam ediyor. Ticari modellerde 3 yıl sınırsız km garanti ve 0 faiz fırsatı devam ederken, binek taşıtlar 4 yıl veya 100 bin km garanti ile sunuluyor.

Ayrıca Ford’un geçtiğimiz ay başlayan ve mart ayında da devam eden kampanyası kapsamında 2016 ve 2017 model tüm Ford Focus ve Courier modellerinde, mart ayı içinde FKasko satın alımında poliçe fiyatından 400 TL indirim uygulanıyor.

Ford, mart ayında müşterilerine tüm ticari taşıtlara “3 yıl sınırsız km garanti” fırsatı ve yüzde 0’dan başlayan faiz oranları ile sahip olma fırsatı sunuyor. “Her Şey Dahil Finans Paketi” kapsamında, tüm Ford ticari taşıt modellerinde 24 bin TL’ye 20 ay, yüzde 0 faiz (Transit Minibüs ve Transit Camlı Van modelleri kampanyaya dahil değildir) sunulurken, Ford Transit minibüs modellerinde 55 bin TL, 12 Ay, yüzde 0 faiz fırsatı Ford müşterilerini bekliyor. “Her Şey Dahil Finans Paketi”nden yararlanmayan Ford müşterileri, mart ayında tüm Ford ticari taşıt modellerine 20 bin TL, 20 ay, yüzde 0 faiz (Transit Minibüs ve Transit Camlı Van modelleri kampanyaya dahil değildir) fırsatı ile sahip olabiliyor.

Ayrıca, tüm 2016 ve 2017 model Tourneo ve Transit Courier modellerinde mart ayı içerisinde satılan taşıtlar için Mart ayında FKasko yapılması durumunda poliçe fiyatından 400 TL indirim fırsatı sunuluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz